(78): pagina 1

20 pers.

Gites.nl logo 'Le Manoir' is zeer groot en ruim, het is niet voor niets onze klanten noemen het "The Place met de Ruimte". Er zijn 8 grote, licht, luchtig en overzichtelijk slaapkamers, allen met hun eigen badkamer en suite en allemaal met veel interessante functies, e

Gites.nl logo Authentieke gerestaureerde boederij in de Périgord, gelegen in een beschermd natuurgebied in de bossen rondom het imposante Château Bonaguil. Zodra u over de 300 meter lange oprit het 8.5 ha grote landgoed oprijdt waant u zich in de ultieme rust en intie

Gites.nl logo Dit comfortabele en lichte vakantiehuis heeft een groot terras voor een heerlijk ontbijt bij zonsopgang, een woonoppervlakte van ca. 100 m2 met een woonkamer / keuken (volledig ingericht), 3 slaapkamers en een familie badkamer. Perfect voor een vakantie m

Gites.nl logo Deze voormalige boerderij is volledig gerestaureerd tot geweldig vakantiehuis, omgeven door 30 hectare natuur, met een grote tuin en een privé zwembad. De inrichting van Saphir is zeer verzorgd, eigentijds en voldoet aan alle moderne eisen. De keuken hee

10 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis Bonté is geschikt voor 10 personen met 3 slaapkamers met twee eenpersoonsbedden en twee slaapkamers met kingsize tweepersoonsbedden. Op de begane grond is een slaapkamer met twee enkele bedden, ideaal om een oogje op de kinderen te houden va

v.a.€ 320.00
Studio Lencouet

Gites.nl logo In 2012 hebben we onze oude schuur gerenoveerd tot een gezellige studio. De studio is ingericht voor romantische koppels of jonge gezinnen met een baby tot 2 jaar. Je hebt één open ruimte met ingerichte keuken, kleine tafel, zitbank, dubbelbed 160x200 e

v.a.€ 365.00
Lamaconne

Gites.nl logo Vakantiehuis Lamaçonne ligt op een top van een glooiing en heeft vrij uitzicht aan alle kanten en veel privacy. Het geschakelde huis ligt in een mooie, rustige omgeving. De streek heeft een mild klimaat waardoor er vanaf april tot en met september volop g

9.4
v.a.€ 365.00
Ducel2

Gites.nl logo Gîte Ducel (zie elders op deze site) is al ruim tien jaar een beproefde, vertrouwde en zeer gewaardeerde bestemming voor wie houdt van rust, ruimte en natuur. Ducel2, oftewel het Verre Huisje, doet daar zeker niet voor onder. Uitgetest en (meer dan) goed

v.a.€ 368.00
La Bakénia, gite Joini

Gites.nl logo Gite "Joini" ligt apart en heeft een eigen terras en een eigen ingang. De ruimte wordt verwarmd of gekoeld met airco. Op de begane grond bevindt zich een tweepersoonsbed (140 x 190), een eettafel en een slaapbank. De keuken bevindt zich in een aparte ruim

v.a.€ 375.00
Le Couvent
14 pers.

Gites.nl logo Le Couvent is een gerestaureerd klooster, op een heuvel in het landelijke dorpje Fieux. Met een bewoonbare oppervlakte van 310m2 op een volledig omheind terrein van 65are, biedt dit vakantiehuis plaats aan 12 tot 14 personen. Het klooster werd volledig ge

9.9
v.a.€ 385.00
Pieces du Pigeonnier

Gites.nl logo Dit is een klein stenen huisje met drie verdiepingen en drie kamers, op elke verdieping een. Er zijn twee terrassen waar je heerlijk buiten kunt zitten en naar de weelderige natuur en het prachtige landschap kunt kijken. Hier kun je rust en vrede verwacht

9.9
v.a.€ 401.00
La Petite Maison

Gites.nl logo Deze bewakershuisje heeft een open woonkamer met uitzicht op de tuin, met: Ingerichte keukenhoek, bestaande uit fornuis, kookplaat, koelkast met vriesvak, magnetron, waterkoker, broodrooster. woonkamer met eettafel en stoelen, bank en fauteuil, houtkac

v.a.€ 410.00
La Bakénia, gite Nissou

Gites.nl logo Gite "Nissou" ligt tegen het woonhuis van de eigenaren aan maar heeft een eigen terras en een eigen ingang. De ruimte wordt verwarmd of gekoeld met een airco unit. Op de begane grond bevindt zich een tweepersoonsbed (140 x 190), een eettafel, 3 fauteuiltj

v.a.€ 415.00
Petit Falgayras

Gites.nl logo De natuur beleven en proeven doe je hier op domein “Falgayras”. Dit domein van 10 ha is gelegen aan het einde van een doodlopende weg op de zuidflank in een prachtige vallei. U kijkt uit over de vallei met bossen, zonnebloemen, korenvelden,... De dichtste

9.7
v.a.€ 465.00
Pigeonnier / Peperbus

Gites.nl logo Vakantiehuis "Pigeonnier / Peperbus" Toen deze duiventoren gebouwd werd, was Napoleon Bonaparte aan de macht en werd het bezit van een duiventoren vrijgegeven voor de herenboeren. De rotsachtige bodem kon de mest goed gebruiken en ook voor een duifje zel

v.a.€ 480.00
Gite de l'Olivier

Gites.nl logo De gite heeft een eigen terras op het oosten met tuinmeubels en een barbecue. Binnen is er een mooie woonkamer met Amerikaanse keuken met alle voorzieningen. Ook is er een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden van 90 cm die aaneengeschoven kunnen worden to

v.a.€ 490.00
Domaine Sarda Pigeonnier

Gites.nl logo Op het landgoed Sarda hebben we nu nadat de uit 1836 daterende Villa gerestaureerd is ook de op het landgoed liggende Pigeonnier voor bewoning geschikt gemaakt. Deze Pigeonnier( duiventil) is omgetoverd tot een zeer knusse en gezellige 2 persoons gite me

v.a.€ 490.00
Andante

Gites.nl logo Andante is een gezellige boerderij uit de negentiende eeuw op een terrein van 1,2 hectare en is volledig gerenoveerd. De boerderij bestaat uit twee huizen onder één dak: een gîte die volledig is uitgerust voor 4 personen. De andere woning wordt uitsluite

9.7

Inloggen Nu registreren