Vakantiehuizen in Lot-et-Garonne

(45): pagina 1

Zoek en boek je vakantiehuis in Lot-et-Garonne. Zoek rechtstreeks in het aanbod van tientallen verschillende vakantiehuis aanbieders. Bekijk het hele aanbod & boek direct online! Het is ook mogelijk om op de kaart te zoeken.

20 pers.

Gites.nl logo 'Le Manoir' is zeer groot en ruim, het is niet voor niets onze klanten noemen het "The Place met de Ruimte". Er zijn 8 grote, licht, luchtig en overzichtelijk slaapkamers, allen met hun eigen badkamer en suite en allemaal met veel interessante f

10
6 pers.

Gites.nl logo Dit comfortabele en lichte vakantiehuis heeft een groot terras voor een heerlijk ontbijt bij zonsopgang, een woonoppervlakte van ca. 100 m2 met een woonkamer / keuken (volledig ingericht), 3 slaapkamers en een familie badkamer. Perfect voor een

10
8 pers.

Gites.nl logo Deze voormalige boerderij is volledig gerestaureerd tot geweldig vakantiehuis, omgeven door 30 hectare natuur, met een grote tuin en een privé zwembad. De inrichting van Saphir is zeer verzorgd, eigentijds en voldoet aan alle moderne eisen. De

v.a.€ 492.00
Gîte Lencouet
6 pers.

Gites.nl logo Gîte Lencouet, oorspronkelijk een schuur en hooizolder van een oud 'maison de campagne' is gerenoveerd tot een verrassende en complete vakantiewoning voor 6 personen, met zicht op een schaduwrijke tuin. U heeft een heerlijk privé-terras met B

v.a.€ 550.00
Gite Sicard
6 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis Sicard in de Lot en Garonne is een mooi huis, gelegen op 2 verdiepingen, aan een rustig straatje met uitzicht op het mooie historische centrum van Soso. Het ruime huis met 3 slaapkamers biedt een accommodatie tot 6 personen. Het hui

v.a.€ 555.00
Lavictoire
6 pers.

Gites.nl logo Gite "La Victore" ligt direct aan de rivier de Lot. De gite beschikt over een tuin met privé steiger. Het huis heeft een gezellige zitkamer en een grote keuken die voorzien is van alle gemakken. Naast een luxe badkamer zijn er drie slaapkamers v

9.5
v.a.€ 590.00
Lou Bessou
6 pers.

Gites.nl logo Lou Bessou is een traditionele stenen gite, op het zuiden georiënteerd, van 90 vierkante meter, die verbonden is aan het hoofdgebouw. De gite heeft een eigen ingang en een groot omheind terrein van ongeveer 1.000 vierkante meter. Bij de gite hoo

10
v.a.€ 590.00
La Petite Bessou
6 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis La Petite Bessou (LPB) is een traditioneel stenen huisje en uitstekende accommodatie voor tot 6 gasten. Het is vrijstaand en heeft veel privacy met een eigen zwembad voor exclusief gebruik. Een zeer rustige ligging, met prachtig uit

9.6
v.a.€ 600.00
Paradis Maison
9 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis met zwembad Zuid-West Frankrijk LOT ET GARONNE Mooi vakantiehuis voor 4 tot 10 personen. Fantastisch gelegen in het zonnige Zuid-West Frankrijk. Gelegen aan de rand van het middeleeuws bastide dorp MONFLANQUIN, op een heuvel met

v.a.€ 600.00
Caday Rouge
6 pers.

Gites.nl logo Dit prachtige, helemaal gerenoveerde stenen vakantiehuis is gebouwd in 1862 en biedt een perfecte plek voor een vakantie met het hele gezin. Op de begane grond vindt u nog de houten balken. Er is een grote zithoek met grote banken en fauteuils,

v.a.€ 602.00
Gîte Le Galeau
6 pers.

Gites.nl logo Le Galeau is een zeer ruime gîte (120m2) voor 6 personen, heeft 3 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten. U heeft een groot overdekt terras met zicht op bomen en beneden het beekje Le Galeau. Volledi

v.a.€ 610.00
les Chênes
6 pers.

Gites.nl logo les Chenes is een comfortabel vrijstaand huis met privé zwembad , gelegen op een heuvel met uitzicht op de vallei.Er zijn drie slaapkamers , badkamer met ligbad , openhaard , wasmachine , vaatwasser, woonkamer met openslaande deuren naar divers

v.a.€ 650.00
Maussac
12 pers.

Gites.nl logo Deze prachtige, zeer grote typisch Franse vakantiewoning, Maussac, met privé zwembad voor 12 personen, gerenoveerd in 2005, bevindt zich in het heuvelachtige landschap van de Lot et Garonne. De woning heeft nog zijn oorspronkelijke oude dikke st

v.a.€ 700.00
La Petite Galerie
6 pers.

Gites.nl logo La Petite Galerie is een groot volledig gerestaureerd 800 jaar oud stenen huis, gelegen in een ommuurde tuin in het kleine heuveldorp Mézin in het hart van de Gascogne in het zonnige zuidwesten van Frankrijk. Het huis heeft drie slaapkamers, al

v.a.€ 700.00
Villa Platane
6 pers.

Gites.nl logo Dit vakantiehuis is gevestigd in een ruime boerderij van meer dan 300 jaar oud, die beschikt over alle moderne gemakken voor een sublieme vakantie. Het is omgeven door een parktuin en een klein stukje bos, zoals een gast die omschreef. Een prach

9.5
v.a.€ 712.00
Gîte Les Sapins
8 pers.

Gites.nl logo Les Sapins een zeer ruime gîte (125 m2) voor 8 personen, heeft 4 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten. U heeft een groot overdekt terras met zicht op 'les sapins'. Goed ingerichte open keuken, me

v.a.€ 800.00
Gite BACCHUS
12 pers.

Gites.nl logo Op de begane grond vind je een keuken van 15 m2, met een dubbele gootsteen, ingebouwde keuken, kookplaat, elektrische oven, magnetron en koelkast. In de woonkamer vind je een hoekbank, een bankje, lage tafel, tv, schoorsteen en wijnmeubel. Op

v.a.€ 850.00
Accueil en vallee du lot
9 pers.

Gites.nl logo Dit vakantiehuis biedt alle moderne comfort. Het huis is geheel in steen en hout opgebouwd. Woonoppervlak van 170m2 met 4 slaapkamers, 2 ruime badkamers, 2 WC's, een grote keuken en eetkamer, woonkamer...Lange verblijven mogelijk.

9
Aanbieders van vakantiehuizen
Gites.nl logo

Log in of maak snel een account aan
en beheer overal jouw favoriete vakanties!

Inloggen