(77): pagina 2
v.a.€ 550.00
Quintessence

Gites.nl logo Quintessence is een van de twee appartementen in het 'Maison de Maître' van ca. 65m2 elk, verdeeld over twee verdiepingen. Op de begane grond bevindt zich een woonkamer met een volledige uitgeruste open keuken. De prachtige stalen wenteltrap na

v.a.€ 555.00
Lavictoire

Gites.nl logo Gite "La Victore" ligt direct aan de rivier de Lot. De gite beschikt over een tuin met privé steiger. Het huis heeft een gezellige zitkamer en een grote keuken die voorzien is van alle gemakken. Naast een luxe badkamer zijn er drie slaapkamers v

v.a.€ 570.00
Les Volets Bleus

Gites.nl logo Stijlvol ingerichte vakantiewoning met alle luxe die vandaag de dag gevraagd wordt. Veel ruimte voor 3 personen. Woonkamer, volledig ingerichte keuken, luxe badkamer, slaapkamer, exclusief gebruik van verwarmd zwembad, eigen overdekt terras, gro

v.a.€ 575.00
Loubès

v.a.€ 575.00
Bernac

v.a.€ 577.00
Belle Vue

Gites.nl logo Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 70 m² en er kunnen 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een wasmac

v.a.€ 590.00
Le Pigeonnier

Gites.nl logo La Bastide Portoly is van oorsprong een traditioneel boerenhuis. In het dorp Penne d'Agenais noemt men het ook wel “Le petit château”. Het geheel bestaat uit het woonhuis met onderin de grote Gîte "Les Deux Cèdres", een duiventoren waarin

v.a.€ 590.00
Lou Bessou

Gites.nl logo Lou Bessou is een traditionele stenen gite, op het zuiden georiënteerd, van 90 vierkante meter, die verbonden is aan het hoofdgebouw. De gite heeft een eigen ingang en een groot omheind terrein van ongeveer 1.000 vierkante meter. Bij de gite hoo

v.a.€ 590.00
La Petite Bessou

Gites.nl logo Vakantiehuis La Petite Bessou (LPB) is een traditioneel stenen huisje en uitstekende accommodatie voor tot 6 gasten. Het is vrijstaand en heeft veel privacy met een eigen zwembad voor exclusief gebruik. Een zeer rustige ligging, met prachtig uit

9.6
v.a.€ 600.00
Paradis Maison

v.a.€ 600.00
Caday Rouge

Gites.nl logo Dit prachtige, helemaal gerenoveerde stenen vakantiehuis is gebouwd in 1862 en biedt een perfecte plek voor een vakantie met het hele gezin. Op de begane grond vindt u nog de houten balken. Er is een grote zithoek met grote banken en fauteuils,

v.a.€ 602.00
Gîte Le Galeau

Gites.nl logo Le Galeau is een zeer ruime gîte (120m2) voor 6 personen, heeft 3 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten. U heeft een groot overdekt terras met zicht op bomen en beneden het beekje Le Galeau. Volledi

v.a.€ 605.00
Gite de l'Olivier

Gites.nl logo De gite heeft een eigen terras op het oosten met tuinmeubels en een barbecue. Binnen is er een mooie woonkamer met Amerikaanse keuken met alle voorzieningen. Ook is er een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden van 90 cm die aaneengeschoven kunnen

v.a.€ 610.00
les Chênes

v.a.€ 650.00
Maussac

v.a.€ 700.00
La Petite Galerie

Gites.nl logo La Petite Galerie is een groot volledig gerestaureerd 800 jaar oud stenen huis, gelegen in een ommuurde tuin in het kleine heuveldorp Mézin in het hart van de Gascogne in het zonnige zuidwesten van Frankrijk. Het huis heeft drie slaapkamers, al