Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Sernin
'Le Manoir' is zeer groot en ruim, het is niet voor niets onze klanten noemen het "The Place met de Ruimte". Er zijn 8 grote, licht, luchtig en overzichtelijk slaapkamers, allen met hun eigen badkamer en suite en allemaal met veel interessante f
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Sylvestre-sur-Lot
Lasclottes is een 19e-eeuwse landelijke Franse boerderij aan de rivier die traditioneel is gerenoveerd en luxueus is ingericht met oog voor detail. Op de karaktervolle bovenverdieping treft u ouderwetse dikke balken en eikenhouten raamstoelen,