Vakantiehuizen in Lot-et-Garonne

(24): pagina 1

Zoek en boek je vakantiehuis in Lot-et-Garonne. Zoek rechtstreeks in het aanbod van tientallen verschillende vakantiehuis aanbieders. Bekijk het hele aanbod & boek direct online! Het is ook mogelijk om op de kaart te zoeken.

20 pers.

Gites.nl logo 'Le Manoir' is zeer groot en ruim, het is niet voor niets onze klanten noemen het "The Place met de Ruimte". Er zijn 8 grote, licht, luchtig en overzichtelijk slaapkamers, allen met hun eigen badkamer en suite en allemaal met veel interessante f

10
8 pers.

Gites.nl logo Deze voormalige boerderij is volledig gerestaureerd tot geweldig vakantiehuis, omgeven door 30 hectare natuur, met een grote tuin en een privé zwembad. De inrichting van Saphir is zeer verzorgd, eigentijds en voldoet aan alle moderne eisen. De

v.a.€ 600.00
Paradis Maison
9 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis met zwembad Zuid-West Frankrijk LOT ET GARONNE Mooi vakantiehuis voor 4 tot 10 personen. Fantastisch gelegen in het zonnige Zuid-West Frankrijk. Gelegen aan de rand van het middeleeuws bastide dorp MONFLANQUIN, op een heuvel met

v.a.€ 650.00
Maussac
12 pers.

Gites.nl logo Deze prachtige, zeer grote typisch Franse vakantiewoning, Maussac, met privé zwembad voor 12 personen, gerenoveerd in 2005, bevindt zich in het heuvelachtige landschap van de Lot et Garonne. De woning heeft nog zijn oorspronkelijke oude dikke st

v.a.€ 712.00
Gîte Les Sapins
8 pers.

Gites.nl logo Les Sapins een zeer ruime gîte (125 m2) voor 8 personen, heeft 4 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten. U heeft een groot overdekt terras met zicht op 'les sapins'. Goed ingerichte open keuken, me

v.a.€ 800.00
Gite BACCHUS
12 pers.

Gites.nl logo Op de begane grond vind je een keuken van 15 m2, met een dubbele gootsteen, ingebouwde keuken, kookplaat, elektrische oven, magnetron en koelkast. In de woonkamer vind je een hoekbank, een bankje, lage tafel, tv, schoorsteen en wijnmeubel. Op

v.a.€ 850.00
Accueil en vallee du lot
9 pers.

Gites.nl logo Dit vakantiehuis biedt alle moderne comfort. Het huis is geheel in steen en hout opgebouwd. Woonoppervlak van 170m2 met 4 slaapkamers, 2 ruime badkamers, 2 WC's, een grote keuken en eetkamer, woonkamer...Lange verblijven mogelijk.

9
v.a.€ 875.00
Gite Gardes
8 pers.

Gites.nl logo Gites Gardes is een pasgerenoveerde voormalige schuur, die verbouwd is tot een gite met 3 slaapkamers. Er is een eigen verwarmd zwembad. Het geheel ligt helemaal gelijkvloers, en heeft twee king-size slaapkamers met een gedeelde badkamer met inl

9
v.a.€ 915.00
Las Coudennes
7 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis met prive zwembad, Lot et Garonne, Zuid Frankrijk net onder de Dordogne . Een sfeervol ingerichte woning van alle gemakken voorzien. Rondom het huis liggen meerdere overdekte terrassen, zodat je altijd een plekje kan vinden in de

v.a.€ 950.00
Andante
8 pers.

Gites.nl logo Andante is een gezellige boerderij uit de negentiende eeuw op een terrein van 1,2 hectare en is volledig gerenoveerd. De boerderij bestaat uit twee huizen onder één dak: een gîte die volledig is uitgerust voor 8 personen. De andere woning wordt

9
v.a.€ 1350.00
Clos des Tilleuls
8 pers.

Gites.nl logo U heeft dit prachtige domein van 1,7 hectare volledig tot u beschikking. De accommodatie bestaat uit 2 huisjes die samen worden gehuurd: Gite La Bergerie bestaat uit een woonkamer met een keuken, voorzien van een gasfornuis met oven, een magnet

9
v.a.€ 1365.00
Bély Bas
12 pers.

Gites.nl logo Bij binnenkomst door de openslaande deuren sta je direct in de grote leefkeuken, waar een handgemaakte houten tafel van 4 meter staat en een palletkachel voor extra warmte en gezelligheid. De keuken is compleet ingericht en heeft een groot 5 pit

10
v.a.€ 1380.00
Le Couvent
14 pers.

Gites.nl logo Le Couvent is een gerestaureerd klooster, op een heuvel in het landelijke dorpje Fieux. Met een bewoonbare oppervlakte van 310m2 op een volledig omheind terrein van 65are, biedt dit vakantiehuis plaats aan 12 tot 14 personen. Het klooster werd v

9.9
v.a.€ 1400.00
L' Hoste
8 pers.

Gites.nl logo L'Hoste is een fantastisch ingericht 4 sterren huis gelegen in het noordelijk gedeelte van de Lot et Garonne dat grenst aan de Dordogne. Ook tijdens Covid-19 is het verantwoord om hier te verblijven, het huis wordt zeer hygienisch en schoon geho

9.3
v.a.€ 1400.00
Domaine de France Complete
12 pers.

Gites.nl logo Dit leuke vakantiehuis bestaat uit drie afzonderlijke gites die allemaal met elkaar zijn verbonden. Het is dus heel geschikt voor een grotere familiegroep of vrienden die willen genieten van een ontspannen vakantie met elkaar. Er zijn drie keuk

Aanbieders van vakantiehuizen
Gites.nl logo

Log in of maak snel een account aan
en beheer overal jouw favoriete vakanties!

Inloggen