(77): pagina 3
v.a.€ 700.00
La Petite Galerie

Gites.nl logo La Petite Galerie is een groot volledig gerestaureerd 800 jaar oud stenen huis, gelegen in een ommuurde tuin in het kleine heuveldorp Mézin in het hart van de Gascogne in het zonnige zuidwesten van Frankrijk. Het huis heeft drie slaapkamers, al

v.a.€ 700.00
Villa Platane

Gites.nl logo Dit vakantiehuis is gevestigd in een ruime boerderij van meer dan 300 jaar oud, die beschikt over alle moderne gemakken voor een sublieme vakantie. Het is omgeven door een parktuin en een klein stukje bos, zoals een gast die omschreef. Een prach

v.a.€ 710.00
Gite Pola

Gites.nl logo www.gites-in-southwest-france.com. Deze mooie gîte biedt uiterst comfortabele accommodatie van een hoge standaard. Alle faciliteiten zijn exclusief voor u: Pool, Sauna, barbecue en Hottub. Exclusief uitzicht op Populier plantage en geen inkijk

8.4
v.a.€ 712.00
Gîte Les Sapins

v.a.€ 745.00
Domaine du Merlet

Gites.nl logo Domaine du Merlet is een sfeervol vakantiehuis van alle comfort voorzien. De gîte, met ca. 80m2 woonoppervlakte, is geschikt voor 4 of 5 personen. Er zijn twee slaapkamers, een badkamer met inloopdouche, toilet, keuken, woonkamer (met slaapbank

v.a.€ 780.00
Moulin de Brisseaux

Gites.nl logo Moulin de Brisseaux is een liefdevol gerestaureerde, 200 jaar oude omgebouwde windmolen, gelegen op een prachtige, landelijke locatie op het platteland van Lot et Garonne. Het is omgeven door velden en wijngaarden met uitzicht op Chateau Theobon

v.a.€ 800.00
Gite BACCHUS

v.a.€ 850.00
La Couronne

Gites.nl logo In dit huis vind je nog de originele stenen muren en een open haard. Met uitzondering van de werk- of speelruimte op de bovenverdieping, bevindt de gehele woning zich op de begane grond. Een goed uitgeruste keuken / eetkamer leidt via dubbele de

v.a.€ 850.00
Accueil en vallee du lot

v.a.€ 875.00
Gite Gardes

Gites.nl logo Gites Gardes is een pasgerenoveerde voormalige schuur, die verbouwd is tot een gite met 3 slaapkamers. Er is een eigen verwarmd zwembad. Het geheel ligt helemaal gelijkvloers, en heeft twee king-size slaapkamers met een gedeelde badkamer met inl

v.a.€ 915.00
Las Coudennes
7 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis met prive zwembad, Lot et Garonne, Zuid Frankrijk net onder de Dordogne . Een sfeervol ingerichte woning van alle gemakken voorzien. Rondom het huis liggen meerdere overdekte terrassen, zodat je altijd een plekje kan vinden in de

v.a.€ 950.00
Sautou

Gites.nl logo Vakantiehuis Sautou is een perfect huis voor stellen die graag een vakantie met veel privacy, rust en comfort hebben op het Franse platteland. Dit stenen, pas gerenoveerde gastenhuis is inventief ingericht met behulp van lokale brocantes en arti

9.9
v.a.€ 950.00
Andante

Gites.nl logo Andante is een gezellige boerderij uit de negentiende eeuw op een terrein van 1,2 hectare en is volledig gerenoveerd. De boerderij bestaat uit twee huizen onder één dak: een gîte die volledig is uitgerust voor 8 personen. De andere woning wordt