Vakantiehuizen in Loubès-Bernac

(3): pagina 1

Zoek en boek je vakantiehuis in Loubès-Bernac. Zoek rechtstreeks in het aanbod van tientallen verschillende vakantiehuis aanbieders. Bekijk het hele aanbod & boek direct online! Het is ook mogelijk om op de kaart te zoeken.

v.a.€ 575.00
Loubès

v.a.€ 575.00
Bernac

v.a.€ 780.00
Moulin de Brisseaux

Gites.nl logo Moulin de Brisseaux is een liefdevol gerestaureerde, 200 jaar oude omgebouwde windmolen, gelegen op een prachtige, landelijke locatie op het platteland van Lot et Garonne. Het is omgeven door velden en wijngaarden met uitzicht op Chateau Theobon