Frankrijk, Lot-et-Garonne, Villeneuve-sur-Lot
Gite "Joini" ligt apart en heeft een eigen terras en een eigen ingang. De ruimte wordt verwarmd of gekoeld met airco. Op de begane grond bevindt zich een tweepersoonsbed (140 x 190), een eettafel en een slaapbank. De keuken bevindt zich in een a
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Eutrope-de-Born
Andante is een gezellige boerderij uit de negentiende eeuw op een terrein van 1,2 hectare en is volledig gerenoveerd. De boerderij bestaat uit twee huizen onder één dak: een gîte die volledig is uitgerust voor 4 personen.De andere woning word
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Loubès-Bernac
Het vakantiehuis 'Loubes' is geschikt tot 4 personen en bestaat uit woonkamer met keuken, 2 slaapkamers, badkamer met wastafel, douche en een apart toilet. De inrichting is luxe en van alle gemakken voorzien, zoals radio en tv, (draadloos) inter
Frankrijk, Lot-et-Garonne, La Croix-Blanche
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Front-sur-Lémance
De gite heeft een eigen terras op het oosten met tuinmeubels en een barbecue. Binnen is er een mooie woonkamer met Amerikaanse keuken met alle voorzieningen. Ook is er een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden van 90 cm die aaneengeschoven kunnen
Het vakantiehuis 'Bernac' bevindt zich op de eerste verdieping en is geschikt voor 2 tot 4 personen. Het bestaat uit woonkamer met keuken, 2 slaapkamers, badkamer met wastafel, douche en toilet. De inrichting is luxe en van alle gemakken voorzie
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Paulhiac
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Parranquet
Dit is een klein stenen huisje met drie verdiepingen en drie kamers, op elke verdieping een. Er zijn twee terrassen waar je heerlijk buiten kunt zitten en naar de weelderige natuur en het prachtige landschap kunt kijken. Hier kun je rust en vred
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Monflanquin
Stijlvol ingerichte vakantiewoning met alle luxe die vandaag de dag gevraagd wordt. Veel ruimte voor 3 personen. Woonkamer, volledig ingerichte keuken, luxe badkamer, slaapkamer, exclusief gebruik van verwarmd zwembad, eigen overdekt terras, gro
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Penne-d'Agenais
Deze bewakershuisje heeft een open woonkamer met uitzicht op de tuin, met: Ingerichte keukenhoek, bestaande uit fornuis, kookplaat, koelkast met vriesvak, magnetron, waterkoker, broodrooster. woonkamer met eettafel en stoelen, bank en fauteui
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Savignac-de-Duras
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Bourgougnague
La Catusse is een ruime (280m2), prachtig verbouwde boerderij met 5 slaapkamers (voorheen een geitenboerderij), nieuw ingericht naar een zeer hoge standaard en geschikt voor 10 personen. Het bevindt zich op een verhoogde positie en biedt een pan
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Bourran
www.gites-in-southwest-france.com. Deze mooie gîte biedt uiterst comfortabele accommodatie van een hoge standaard. Alle faciliteiten zijn exclusief voor u: Pool, Sauna, barbecue en Hottub. Exclusief uitzicht op Populier plantage en geen inkijk
Moulin de Brisseaux is een liefdevol gerestaureerde, 200 jaar oude omgebouwde windmolen, gelegen op een prachtige, landelijke locatie op het platteland van Lot et Garonne. Het is omgeven door velden en wijngaarden met uitzicht op Chateau Theobon
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Beauville
Vakantiehuis "Pigeonnier / Peperbus" Toen deze duiventoren gebouwd werd, was Napoleon Bonaparte aan de macht en werd het bezit van een duiventoren vrijgegeven voor de herenboeren. De rotsachtige bodem kon de mest goed gebruiken en ook voor een
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Birac-sur-Trec
Gîte Ducel (zie elders op deze site) is al ruim tien jaar een beproefde, vertrouwde en zeer gewaardeerde bestemming voor wie houdt van rust, ruimte en natuur. Ducel2, oftewel het Verre Huisje, doet daar zeker niet voor onder. Uitgetest en (meer
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Feugarolles
In 2012 hebben we onze oude schuur gerenoveerd tot een gezellige studio. De studio is ingericht voor romantische koppels of jonge gezinnen met een baby tot 2 jaar. Je hebt één open ruimte met ingerichte keuken, kleine tafel, zitbank, dubbelbed
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Auradou
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen