Gite Buchanan

4

Gite Buchanan ligt net buiten het rustige dorpje La Croix-Blanche in de Lot-et-Garonne. De accommodatie bestaat uit 2 slaapkamers, een woon/eetkamer en een grote badkamer. Zowel WiFi als privéparkeergelegenheid zijn gratis toegankelijk. Er is een betegeld terras met bubbelbad, tuinmeubilair en barbecue. Er is ook een petanquebaan in de boomgaard. Petanqueballen kunnen worden verstrekt. Aan de achterzijde van het pand vindt u een badmintonnet; voor rackets en shuttles wordt gezorgd. In de nabije toekomst komt er een gym in de kelder, met toegang van buitenaf. Hierin komen een trilplaat, roeimachine, stepper en hometrainer. Wij zorgen voor schoonmaakmiddelen, theedoeken, bedlinnen en badhanddoeken. U kunt ook gebruikmaken van een strijkijzer en strijkplank. Gedestilleerd water, voor het strijkijzer, is aanwezig. Als u kleding moet wassen, vindt u een openbare wasserette in het nabijgelegen Foulayronnes. Agen ligt 14 km ten zuiden van La Croix Blanche. Villeneuve-sur-Lot ligt 16 km ten noorden van de accommodatie. De dichtstbijzijnde luchthaven is de luchthaven Agen La Garenne. Ook op reisafstand is er de luchthaven van Bergerac in het noorden en de luchthaven van Toulouse in het zuiden. Er is genoeg te zien in de regio. Agen, het administratieve centrum, heeft een hoofdspoorverbinding. De stad wordt doorkruist door de rivier de Garonne. Villenueve, in het noorden, is een middeleeuws stadje waar de rivier de Lot doorheen stroomt. Er zijn veel stoepbars en restaurants om mensen te kijken. Ook in het noorden vindt u het pittoreske middeleeuwse dorp Pujols, gelegen op de top van een berg. Je vindt er 14e eeuwse gebouwen en huizen die nog steeds bewoond zijn.

Ligging gite buchanan

De ligging van "gite buchanan" wordt aangegeven met de rode stip. De groene stippen geven vakantiehuizen in de buurt aan. Klik voor informatie.