Frankrijk, Lot-et-Garonne, Masquières
U heeft dit prachtige domein van 1,7 hectare volledig tot u beschikking. De accommodatie bestaat uit 2 huisjes die samen worden gehuurd: Gite La Bergerie bestaat uit een woonkamer met een keuken, voorzien van een gasfornuis met oven, een magnet
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Cuzorn
Bij binnenkomst door de openslaande deuren sta je direct in de grote leefkeuken, waar een handgemaakte houten tafel van 4 meter staat en een palletkachel voor extra warmte en gezelligheid. De keuken is compleet ingericht en heeft een groot 5 pit
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Fieux
Le Couvent is een gerestaureerd klooster, op een heuvel in het landelijke dorpje Fieux. Met een bewoonbare oppervlakte van 310m2 op een volledig omheind terrein van 65are, biedt dit vakantiehuis plaats aan 12 tot 14 personen. Het klooster werd v
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Sainte-Livrade-sur-Lot
Maison Pradasse is een groot vrijstaand en sfeervol huis, uniek gelegen direct aan de oevers van rivier de Lot. Het vakantiehuis heeft een grote afgesloten tuin van 4000m2, geheel omheind,tussen de bossen, zonder buurtjes en ligt aan een rustig
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Beaugas
L'Hoste is een fantastisch ingericht 4 sterren huis gelegen in het noordelijk gedeelte van de Lot et Garonne dat grenst aan de Dordogne. Ook tijdens Covid-19 is het verantwoord om hier te verblijven, het huis wordt zeer hygienisch en schoon geho
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Penne-d'Agenais
Dit leuke vakantiehuis bestaat uit drie afzonderlijke gites die allemaal met elkaar zijn verbonden. Het is dus heel geschikt voor een grotere familiegroep of vrienden die willen genieten van een ontspannen vakantie met elkaar. Er zijn drie keuk
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Villeneuve-sur-Lot
Het comfortabele huis telt 4 slaapkamers en 3 badkamers en is geschikt voor 8 personen. Er kan in de kamers een extra kinderbedje worden geplaatst.Begane grond: grote woonkamer met open haard, TV (Franse en Nederlandse zenders), DVD speler, radi
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Le Temple-sur-Lot
Het werkelijk unieke vakantiehuis Petit Paradis is gelegen op een adembenemend mooi omheind landgoed van 7 ha direct aan de rivier de Lot. Een waar vis- en vakantieparadijs voor het hele gezin. Er is een grote prive steiger met boot met buitenbo
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Savignac-de-Duras
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Caubon-Saint-Sauveur
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Auradou
De natuur beleven en proeven doe je hier op domein “Falgayras”. Dit domein van 10 ha is gelegen aan het einde van een doodlopende weg op de zuidflank in een prachtige vallei. U kijkt uit over de vallei met bossen, zonnebloemen, korenvelden,... D
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Coulx
La Belle Epoque biedt comfortabel plaats aan 14 volwassenen en maximaal twee baby's (maximaal 15 gasten per keer). Met een volledig prive zwembad (gloednieuw voor 2021) en ruime prive-terrein is het de perfecte landelijke retraite. We hebben een
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Sylvestre-sur-Lot
Lasclottes is een 19e-eeuwse landelijke Franse boerderij aan de rivier die traditioneel is gerenoveerd en luxueus is ingericht met oog voor detail. Op de karaktervolle bovenverdieping treft u ouderwetse dikke balken en eikenhouten raamstoelen,
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen