Frankrijk, Lot-et-Garonne, Loubès-Bernac
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Fumel
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Sos
Het Atelier is een voormalige werkplaats die omgebouwd is tot een sfeervol vakantiehuis voor een gezin of twee koppels. Alles is gelijkvloers, er zijn twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en een twee éénpersoonsbedden. Een badkamer di
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Lavergne
De entree van 'Maison de Maître' Limouzy geeft toegang tot twee ruime zelfvoorzienende appartementen van ca. 65m2 elk, verdeeld over twee verdiepingen, waarvan appartement Yquem hier te huur aangeboden wordt. Op de begane grond bevindt zich een
Quintessence is een van de twee appartementen in het 'Maison de Maître' van ca. 65m2 elk, verdeeld over twee verdiepingen. Op de begane grond bevindt zich een woonkamer met een volledige uitgeruste open keuken. De prachtige stalen wenteltrap na
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Bourgougnague
La Catusse is een ruime (280m2), prachtig verbouwde boerderij met 5 slaapkamers (voorheen een geitenboerderij), nieuw ingericht naar een zeer hoge standaard en geschikt voor 10 personen. Het bevindt zich op een verhoogde positie en biedt een pan
Gîte Lencouet, oorspronkelijk een schuur en hooizolder van een oud 'maison de campagne' is gerenoveerd tot een verrassende en complete vakantiewoning voor 6 personen, met zicht op een schaduwrijke tuin. U heeft een heerlijk privé-terras met B
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Eutrope-de-Born
Andante is een gezellige boerderij uit de negentiende eeuw op een terrein van 1,2 hectare en is volledig gerenoveerd. De boerderij bestaat uit twee huizen onder één dak: een gîte die volledig is uitgerust voor 4 personen.De andere woning word
Gite "Nissou" ligt tegen het woonhuis van de eigenaren aan maar heeft een eigen terras en een eigen ingang. De ruimte wordt verwarmd of gekoeld met een airco unit. Op de begane grond bevindt zich een tweepersoonsbed (140 x 190), een eettafel, 3
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Parranquet
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Birac-sur-Trec
Gîte Ducel (zie elders op deze site) is al ruim tien jaar een beproefde, vertrouwde en zeer gewaardeerde bestemming voor wie houdt van rust, ruimte en natuur. Ducel2, oftewel het Verre Huisje, doet daar zeker niet voor onder. Uitgetest en (meer