Frankrijk, Lot-et-Garonne, Penne-d'Agenais
La Bastide Portoly is van oorsprong een traditioneel boerenhuis. In het dorp Penne d'Agenais noemt men het ook wel “Le petit château”. Het geheel bestaat uit het woonhuis met onderin de grote Gîte "Les Deux Cèdres", een duiventoren waarin
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Villeréal
Lou Bessou is een traditionele stenen gite, op het zuiden georiënteerd, van 90 vierkante meter, die verbonden is aan het hoofdgebouw. De gite heeft een eigen ingang en een groot omheind terrein van ongeveer 1.000 vierkante meter. Bij de gite hoo
Vakantiehuis La Petite Bessou (LPB) is een traditioneel stenen huisje en uitstekende accommodatie voor tot 6 gasten. Het is vrijstaand en heeft veel privacy met een eigen zwembad voor exclusief gebruik. Een zeer rustige ligging, met prachtig uit
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Aubin
Vakantiehuis met zwembad Zuid-West Frankrijk LOT ET GARONNE Mooi vakantiehuis voor 4 tot 10 personen. Fantastisch gelegen in het zonnige Zuid-West Frankrijk. Gelegen aan de rand van het middeleeuws bastide dorp MONFLANQUIN, op een heuvel met
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Vite
Dit prachtige, helemaal gerenoveerde stenen vakantiehuis is gebouwd in 1862 en biedt een perfecte plek voor een vakantie met het hele gezin. Op de begane grond vindt u nog de houten balken. Er is een grote zithoek met grote banken en fauteuils,
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Feugarolles
Le Galeau is een zeer ruime gîte (120m2) voor 6 personen, heeft 3 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten. U heeft een groot overdekt terras met zicht op bomen en beneden het beekje Le Galeau. Volledi
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Front-sur-Lémance
De gite heeft een eigen terras op het oosten met tuinmeubels en een barbecue. Binnen is er een mooie woonkamer met Amerikaanse keuken met alle voorzieningen. Ook is er een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden van 90 cm die aaneengeschoven kunnen
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Dausse
les Chenes is een comfortabel vrijstaand huis met privé zwembad , gelegen op een heuvel met uitzicht op de vallei.Er zijn drie slaapkamers , badkamer met ligbad , openhaard , wasmachine , vaatwasser, woonkamer met openslaande deuren naar divers
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Labretonie
Deze prachtige, zeer grote typisch Franse vakantiewoning, Maussac, met privé zwembad voor 12 personen, gerenoveerd in 2005, bevindt zich in het heuvelachtige landschap van de Lot et Garonne. De woning heeft nog zijn oorspronkelijke oude dikke st
Frankrijk, Lot-et-Garonne, La Croix-Blanche
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Mézin
La Petite Galerie is een groot volledig gerestaureerd 800 jaar oud stenen huis, gelegen in een ommuurde tuin in het kleine heuveldorp Mézin in het hart van de Gascogne in het zonnige zuidwesten van Frankrijk. Het huis heeft drie slaapkamers, al
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Agnac
Dit vakantiehuis is gevestigd in een ruime boerderij van meer dan 300 jaar oud, die beschikt over alle moderne gemakken voor een sublieme vakantie. Het is omgeven door een parktuin en een klein stukje bos, zoals een gast die omschreef. Een prach
Les Sapins een zeer ruime gîte (125 m2) voor 8 personen, heeft 4 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten. U heeft een groot overdekt terras met zicht op 'les sapins'. Goed ingerichte open keuken, me
Domaine du Merlet is een sfeervol vakantiehuis van alle comfort voorzien. De gîte, met ca. 80m2 woonoppervlakte, is geschikt voor 4 of 5 personen. Er zijn twee slaapkamers, een badkamer met inloopdouche, toilet, keuken, woonkamer (met slaapbank
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Baleyssagues
Op de begane grond vind je een keuken van 15 m2, met een dubbele gootsteen, ingebouwde keuken, kookplaat, elektrische oven, magnetron en koelkast. In de woonkamer vind je een hoekbank, een bankje, lage tafel, tv, schoorsteen en wijnmeubel. Op
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Monflanquin
In dit huis vind je nog de originele stenen muren en een open haard. Met uitzondering van de werk- of speelruimte op de bovenverdieping, bevindt de gehele woning zich op de begane grond. Een goed uitgeruste keuken / eetkamer leidt via dubbele de
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Beauville
Dit vakantiehuis biedt alle moderne comfort. Het huis is geheel in steen en hout opgebouwd. Woonoppervlak van 170m2 met 4 slaapkamers, 2 ruime badkamers, 2 WC's, een grote keuken en eetkamer, woonkamer...Lange verblijven mogelijk.
Gites Gardes is een pasgerenoveerde voormalige schuur, die verbouwd is tot een gite met 3 slaapkamers. Er is een eigen verwarmd zwembad. Het geheel ligt helemaal gelijkvloers, en heeft twee king-size slaapkamers met een gedeelde badkamer met inl
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen