Paradis Maison

Vakantiehuis met zwembad Zuid-West Frankrijk LOT ET GARONNE
Mooi vakantiehuis voor 4 tot 10 personen.
Fantastisch gelegen in het zonnige Zuid-West Frankrijk.
Gelegen aan de rand van het middeleeuws bastide dorp MONFLANQUIN, op een heuvel met fantastisch uitzicht over het landschap.
“Paradis Maison” is een rustig gelegen woning in één van de mooiste dorpjes van Frankrijk.
Een panorama om nooit meer te vergeten !
Mooie tuin met fruitbomen, petanquebaan en zwembad.
Bakker, beenhouwer, restaurantjes, winkeltjes, kapper, VVV, markpleintje, … liggen op wandelafstand.
Het huis is voorzien van een gezellig eetkeuken met uitzicht over het landschap. Prachtig fornuis met oven/magnetron, koel/vriescombinatie en vaatwasser. Er is een overdekt terras met bbq.
In totaal 4 slaapkamers, 2 badkamers en een privé zwembad met zonneterras en ligbedden.
“Paradis Maison” boeken
Heel het huis : 9 personen
(4 slaapkamers - 2 badkamers - 3 toiletten)
Bovenverdieping : 4 personen
(2 slaapkamers - 1 badkamer - 2 toiletten)
Tarieven - prijzen per week
“Paradis Maison” wordt verhuurd van april tot oktober.
Op weekbasis gedurende de maanden juni, juli, augustus en september + (schoolvakanties).
Daarbuiten zijn kortere huurperiodes mogelijk. (prijzen individueel af te spreken)
De wekelijkse huurperiode loopt van zaterdag 16u tot zaterdag 11u.
“Paradis Maison”:
JULI & AUGUSTUS : 1350 euro/week
Heel het huis (10 pers.)
JUNI & SEPTEMBER
4 personen : 500 euro/week
(benedenverdieping sluiten we af)
9 personen (heel het huis) : 900 euro/week
LAAGSEIZOEN (april & oktober)
4 personen : 400 euro/week
9 personen : 500 euro/week
Inbegrepen in de prijs :
WIFI, elektriciteit, water, gas, onderhoud tuin, keukenhanddoeken, bed-en badlinnen,
gebruik barbecue en zwembad.

Ligging paradis maison

De ligging van "paradis maison" wordt aangegeven met de rode stip. De groene stippen geven vakantiehuizen in de buurt aan. Klik voor informatie.