Frankrijk, Lot-et-Garonne, Monflanquin
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Villeneuve-sur-Lot
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Front-sur-Lémance
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Baleyssagues
Op de begane grond vind je een keuken van 15 m2, met een dubbele gootsteen, ingebouwde keuken, kookplaat, elektrische oven, magnetron en koelkast. In de woonkamer vind je een hoekbank, een bankje, lage tafel, tv, schoorsteen en wijnmeubel. Op
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Parranquet
Dit is een klein stenen huisje met drie verdiepingen en drie kamers, op elke verdieping een. Er zijn twee terrassen waar je heerlijk buiten kunt zitten en naar de weelderige natuur en het prachtige landschap kunt kijken. Hier kun je rust en vred
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Sernin
'Le Manoir' is zeer groot en ruim, het is niet voor niets onze klanten noemen het "The Place met de Ruimte". Er zijn 8 grote, licht, luchtig en overzichtelijk slaapkamers, allen met hun eigen badkamer en suite en allemaal met veel interessante f
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Aubin
Vakantiehuis met zwembad Zuid-West Frankrijk LOT ET GARONNE Mooi vakantiehuis voor 4 tot 10 personen. Fantastisch gelegen in het zonnige Zuid-West Frankrijk. Gelegen aan de rand van het middeleeuws bastide dorp MONFLANQUIN, op een heuvel met
Stijlvol ingerichte vakantiewoning met alle luxe die vandaag de dag gevraagd wordt. Veel ruimte voor 3 personen. Woonkamer, volledig ingerichte keuken, luxe badkamer, slaapkamer, exclusief gebruik van verwarmd zwembad, eigen overdekt terras, gro
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Penne-d'Agenais
Vakantiehuis Sautou is een perfect huis voor stellen die graag een vakantie met veel privacy, rust en comfort hebben op het Franse platteland. Dit stenen, pas gerenoveerde gastenhuis is inventief ingericht met behulp van lokale brocantes en arti
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Eutrope-de-Born
Andante is een gezellige boerderij uit de negentiende eeuw op een terrein van 1,2 hectare en is volledig gerenoveerd. De boerderij bestaat uit twee huizen onder één dak: een gîte die volledig is uitgerust voor 4 personen.De andere woning word
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Loubès-Bernac
Het vakantiehuis 'Loubes' is geschikt tot 4 personen en bestaat uit woonkamer met keuken, 2 slaapkamers, badkamer met wastafel, douche en een apart toilet. De inrichting is luxe en van alle gemakken voorzien, zoals radio en tv, (draadloos) inter
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Beauville
Vakantiehuis "Pigeonnier / Peperbus" Toen deze duiventoren gebouwd werd, was Napoleon Bonaparte aan de macht en werd het bezit van een duiventoren vrijgegeven voor de herenboeren. De rotsachtige bodem kon de mest goed gebruiken en ook voor een
Het Atelier is een voormalige werkplaats die omgebouwd is tot een sfeervol vakantiehuis voor een gezin of twee koppels. Alles is gelijkvloers, er zijn twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en een twee éénpersoonsbedden. Een badkamer di
Het comfortabele huis telt 4 slaapkamers en 3 badkamers en is geschikt voor 8 personen. Er kan in de kamers een extra kinderbedje worden geplaatst.Begane grond: grote woonkamer met open haard, TV (Franse en Nederlandse zenders), DVD speler, radi
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Birac-sur-Trec
Gîte Ducel (zie elders op deze site) is al ruim tien jaar een beproefde, vertrouwde en zeer gewaardeerde bestemming voor wie houdt van rust, ruimte en natuur. Ducel2, oftewel het Verre Huisje, doet daar zeker niet voor onder. Uitgetest en (meer
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Feugarolles
In 2012 hebben we onze oude schuur gerenoveerd tot een gezellige studio. De studio is ingericht voor romantische koppels of jonge gezinnen met een baby tot 2 jaar. Je hebt één open ruimte met ingerichte keuken, kleine tafel, zitbank, dubbelbed
Le Galeau is een zeer ruime gîte (120m2) voor 6 personen, heeft 3 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten. U heeft een groot overdekt terras met zicht op bomen en beneden het beekje Le Galeau. Volledi
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen