Frankrijk, Lot-et-Garonne, Penne-d'Agenais
La Bastide Portoly is van oorsprong een traditioneel boerenhuis. In het dorp Penne d'Agenais noemt men het ook wel “Le petit château”. Het geheel bestaat uit het woonhuis met onderin de grote Gîte "Les Deux Cèdres", een duiventoren waarin
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Villeneuve-sur-Lot
Gite "Joini" ligt apart en heeft een eigen terras en een eigen ingang. De ruimte wordt verwarmd of gekoeld met airco. Op de begane grond bevindt zich een tweepersoonsbed (140 x 190), een eettafel en een slaapbank. De keuken bevindt zich in een a
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Salles
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Eutrope-de-Born
Andante is een gezellige boerderij uit de negentiende eeuw op een terrein van 1,2 hectare en is volledig gerenoveerd. De boerderij bestaat uit twee huizen onder één dak: een gîte die volledig is uitgerust voor 4 personen.De andere woning word
Frankrijk, Lot-et-Garonne, La Croix-Blanche
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Beauville
Het Atelier is een voormalige werkplaats die omgebouwd is tot een sfeervol vakantiehuis voor een gezin of twee koppels. Alles is gelijkvloers, er zijn twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en een twee éénpersoonsbedden. Een badkamer di
Gite "Nissou" ligt tegen het woonhuis van de eigenaren aan maar heeft een eigen terras en een eigen ingang. De ruimte wordt verwarmd of gekoeld met een airco unit. Op de begane grond bevindt zich een tweepersoonsbed (140 x 190), een eettafel, 3
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Front-sur-Lémance
De gite heeft een eigen terras op het oosten met tuinmeubels en een barbecue. Binnen is er een mooie woonkamer met Amerikaanse keuken met alle voorzieningen. Ook is er een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden van 90 cm die aaneengeschoven kunnen
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Loubès-Bernac
Het vakantiehuis 'Bernac' bevindt zich op de eerste verdieping en is geschikt voor 2 tot 4 personen. Het bestaat uit woonkamer met keuken, 2 slaapkamers, badkamer met wastafel, douche en toilet. De inrichting is luxe en van alle gemakken voorzie
Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 70 m² en er kunnen 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een wasmac
Domaine du Merlet is een sfeervol vakantiehuis van alle comfort voorzien. De gîte, met ca. 80m2 woonoppervlakte, is geschikt voor 4 of 5 personen. Er zijn twee slaapkamers, een badkamer met inloopdouche, toilet, keuken, woonkamer (met slaapbank
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Fongrave
De Gîte bevindt zich op het terrein van Château Caillac, op loop- of fietsafstand van twee mooie dorpjes met café, restaurant, bank, bloemist, bakker en epicerie. Er is een boerderijwinkel op een paar minuten lopen met verse eieren, meloen, t
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Le Temple-sur-Lot
Het werkelijk unieke vakantiehuis Petit Paradis is gelegen op een adembenemend mooi omheind landgoed van 7 ha direct aan de rivier de Lot. Een waar vis- en vakantieparadijs voor het hele gezin. Er is een grote prive steiger met boot met buitenbo
Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 60 m2 en er kunnen 4 tot 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Agnac
Dit vakantiehuis is gevestigd in een ruime boerderij van meer dan 300 jaar oud, die beschikt over alle moderne gemakken voor een sublieme vakantie. Het is omgeven door een parktuin en een klein stukje bos, zoals een gast die omschreef. Een prach
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Cassignas
Kom relaxen in de schone en comfortabele omgeving van dit vakantiehuis, met twee aparte slaapkamers. Naast de bedden in de slaapkamers is er een tweepersoonsslaapbank in de grote woonkamer. Verder heeft het huis 2 badkamers, in een privépark met
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Vite
Dit prachtige, helemaal gerenoveerde stenen vakantiehuis is gebouwd in 1862 en biedt een perfecte plek voor een vakantie met het hele gezin. Op de begane grond vindt u nog de houten balken. Er is een grote zithoek met grote banken en fauteuils,
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Paulhiac
De alleenstaande gîte van 80m² heeft plaats voor 6 personen. Er zijn 2 slaapkamers met elk hun eigen badkamer, volledig ingerichte keuken, living met slaapbank, eetplaats en 3 eigen terrassen met fantastisch uitzicht. Ze is voorzien van alle nod
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen