Frankrijk, Lot-et-Garonne, Sainte-Livrade-sur-Lot
Maison Pradasse is een groot vrijstaand en sfeervol huis, uniek gelegen direct aan de oevers van rivier de Lot. Het vakantiehuis heeft een grote afgesloten tuin van 4000m2, geheel omheind,tussen de bossen, zonder buurtjes en ligt aan een rustig
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Penne-d'Agenais
Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 70 m² en er kunnen 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een wasmac
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Mazières-Naresse
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Baleyssagues
Op de begane grond vind je een keuken van 15 m2, met een dubbele gootsteen, ingebouwde keuken, kookplaat, elektrische oven, magnetron en koelkast. In de woonkamer vind je een hoekbank, een bankje, lage tafel, tv, schoorsteen en wijnmeubel. Op
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Loubès-Bernac
Moulin de Brisseaux is een liefdevol gerestaureerde, 200 jaar oude omgebouwde windmolen, gelegen op een prachtige, landelijke locatie op het platteland van Lot et Garonne. Het is omgeven door velden en wijngaarden met uitzicht op Chateau Theobon
La Bastide Portoly is van oorsprong een traditioneel boerenhuis. In het dorp Penne d'Agenais noemt men het ook wel “Le petit château”. Het geheel bestaat uit het woonhuis met onderin de grote Gîte "Les Deux Cèdres", een duiventoren waarin
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Beaugas
L'Hoste is een fantastisch ingericht 4 sterren huis gelegen in het noordelijk gedeelte van de Lot et Garonne dat grenst aan de Dordogne. Ook tijdens Covid-19 is het verantwoord om hier te verblijven, het huis wordt zeer hygienisch en schoon geho
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Savignac-de-Duras
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Salles
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Beauville
Vakantiehuis "Pigeonnier / Peperbus" Toen deze duiventoren gebouwd werd, was Napoleon Bonaparte aan de macht en werd het bezit van een duiventoren vrijgegeven voor de herenboeren. De rotsachtige bodem kon de mest goed gebruiken en ook voor een
Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 60 m2 en er kunnen 4 tot 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Masquières
U heeft dit prachtige domein van 1,7 hectare volledig tot u beschikking. De accommodatie bestaat uit 2 huisjes die samen worden gehuurd: Gite La Bergerie bestaat uit een woonkamer met een keuken, voorzien van een gasfornuis met oven, een magnet
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Feugarolles
Les Sapins een zeer ruime gîte (125 m2) voor 8 personen, heeft 4 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten. U heeft een groot overdekt terras met zicht op 'les sapins'. Goed ingerichte open keuken, me
Gîte Lencouet, oorspronkelijk een schuur en hooizolder van een oud 'maison de campagne' is gerenoveerd tot een verrassende en complete vakantiewoning voor 6 personen, met zicht op een schaduwrijke tuin. U heeft een heerlijk privé-terras met B
In 2012 hebben we onze oude schuur gerenoveerd tot een gezellige studio. De studio is ingericht voor romantische koppels of jonge gezinnen met een baby tot 2 jaar. Je hebt één open ruimte met ingerichte keuken, kleine tafel, zitbank, dubbelbed
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Auradou
Le Galeau is een zeer ruime gîte (120m2) voor 6 personen, heeft 3 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten. U heeft een groot overdekt terras met zicht op bomen en beneden het beekje Le Galeau. Volledi
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen