Frankrijk, Lot, Frayssinet-le-Gélat
Dit vakantiehuis heeft zichtbare balken en is gebouwd rond een ruime gezinskeuken en een open woonkamer, waarbij charme en moderniteit samengaan. Een grote familie eettafel is te vinden in het midden van het huisje met uitzicht op de binnenplaat
Frankrijk, Lot, Montet-et-Bouxal
Deze prachtige alleenstaande schuur is recent gerestaureerd en biedt veel licht, ruimte en comfort. De gîte (80m²) bevindt zich op het gelijkvloers, verder geen bewoners aanwezig. Grote woon-eetkamer met uitzicht op privézwembad. Het zwembad
Frankrijk, Lot, Montgesty
Vrijstaand vakantiehuis met privé zwembad (10 x 4 m), groot terras en voorzien van alle luxe en comfort. Het huis met een totale woonoppervlakte van ca 140 m2 en 4.200 m2 grond ligt in een bosrijke omgeving op de grens van de Lot en de Dordogne
Frankrijk, Lot, Calvignac
Goed gelegen vrijstaand vakantiehuis (max. 6 pers.) in het charmante dorpje Calvignac, gelegen in de prachtige Lot-vallei. De Lot-regio heeft nog steeds zijn charme en authentieke karakter behouden. De woning ligt vrij in een landelijke omgeving
Frankrijk, Lot, Carnac-Rouffiac
"Wat een perfecte rustige en idyllische plek. We hebben zo genoten van een geweldig verblijf in Le Pigeonnier. We zouden niet aarzelen om vrienden en familie aan te bevelen en hopen op een dag terug te komen voor meer R & R in dit mooi ogende hu
Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes en een appartement (160m²) boordevol charme en comfort.Elke gîte beschikt over een privé ingang, tuin (voorkant van de gîte) en groot terras met barbecue aan de achterkant van de gîte, met u
Frankrijk, Lot, Mauroux
Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes en een appartement (160m²) boordevol charme en comfort. Elke gîte beschikt over een privé ingang, tuin (voorkant van de gîte) en groot terras met barbecue aan de achterkant van de gîte, met uit
Comfortabel ruim chalet / bungalow (83 m2 + een veranda) voor 6 personen, in een prachtige natuur van de Lot, Zuid-West Frankrijk (net onder de Dordogne). Gelegen op een rustig vakantieparkje. Hier komt u geheel tot rust en doet u energie op om
Frankrijk, Lot, Cazals
Zeer luxueus ingerichte recente provençaalse villa met panoramisch uitzicht op heuveltop en op 5 minuten van schitterend dorpje met regionaal wekelijks marktje met streekproducten. De woning ligt op hoogste heuveltop van de regio en heeft een e
Frankrijk, Lot, Pescadoires
Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan Le Papillon deel uitmaakt. Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapka
Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan La Libellule deel uitmaakt. Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapk
Frankrijk, Lot, Lavercantière
In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Dame Blanche' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw e
Frankrijk, Lot, Vire-sur-Lot
Gite Matisse beschikt over een fraaie zitkamer met een eeuwenoude tegelvloer. De zitkamer is voorzien van een bank, stoelen, tv en bureau. De eetkamer bevat een originele schouw, een eettafel en een luxe keuken die voorzien is van koel/vrieskas
Frankrijk, Lot, Concorès
Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte. Deze advertentie betreft het oude gedeelte: een 300 jaar oude boerderijwoning opgetrokken uit "en Pierre" (grote stenen uit de plaatselijke vallei) en de
Vakantiehuis Les Noyers- Le Nogier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comfort
Frankrijk, Lot, Thédirac
Ruim en zonnig vakantiehuis in natuurgebied Le Quercy dichtbij Cahors en Gourdon. Je zit hier veilig voor corona, want het huis ligt afgelegen in een gebied waar corona gelukkig heel weinig slachtoffers heeft geëist. Het huis heeft 2 slaapkamers
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen