L'Hirondelle

6

Deze prachtige alleenstaande schuur is recent gerestaureerd en biedt veel licht, ruimte en comfort.
De gîte (80m²) bevindt zich op het gelijkvloers, verder geen bewoners aanwezig.
Grote woon-eetkamer met uitzicht op privézwembad. Het zwembad (9x4.5m) is voorzien van een groot zonneterras met ligstoelen en parasols.
Verwarmd zwembad zodat u gegarandeerd kan zwemmen van juni tot en met september.
Verder een ruime, volledig ingerichte keuken met microgolf, oven, gasvuur, dampkap, koelkast met diepvriezer onderaan, afwasmachine. Badkamer met inloopdouche, toilet, lavabo, wasmachine en handdoekdroger.
Twee slaapkamers eveneens voorzien van al het nodige comfort. T.V, DVD-speler, boeken.
Bekijk het fotoboek voor het volledige plaatje.

Ligging l'hirondelle

De ligging van "l'hirondelle" wordt aangegeven met de rode stip. De groene stippen geven vakantiehuizen in de buurt aan. Klik voor informatie.