Chalets du Soleil

6

Comfortabel ruim chalet / bungalow (83 m2 + een veranda) voor 6 personen, in een prachtige natuur van de Lot, Zuid-West Frankrijk (net onder de Dordogne). Gelegen op een rustig vakantieparkje. Hier komt u geheel tot rust en doet u energie op om de omgeving te ontdekken!
Indeling:
*Woonkamer met open keuken en zithoek
*3 slaapkamers
*Badkamer
*WC
*Veranda met tuinmeubilair
*Ruim grasveld voor de bungalow om te spelen of te zonnen!
Op het vakantiepark kunt u gebruik maken van ;
*Zwembad, met kinderbadje (mei tot sept.)
*Speeltuintje
*Tennisbaan (tegen betaling)
*Tafeltennis
*Petanque baan
*Snackbar / bar (geopend in hoogseizoen)

Ligging chalets du soleil

De ligging van "chalets du soleil" wordt aangegeven met de rode stip. De groene stippen geven vakantiehuizen in de buurt aan. Klik voor informatie.