Vakantiehuizen van Gites.nl in Montet-et-Bouxal
Zoek en boek je vakantiehuis in Montet-et-Bouxal . Zoek rechtstreeks in het aanbod van tientallen verschillende vakantiehuis aanbieders. Bekijk het hele aanbod & boek direct online! Het is ook mogelijk om op de kaart te zoeken.
Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes en een appartement (160m²) boordevol charme en comfort.
Elke gîte beschikt over een privé ingang, tuin (voorkant van de gîte) en groot terras met barbecue aan de achterkant
van de gîte, met uit
Deze prachtige alleenstaande schuur is recent gerestaureerd en biedt veel licht, ruimte en comfort.
De gîte (80m²) bevindt zich op het gelijkvloers, verder geen bewoners aanwezig.
Grote woon-eetkamer met uitzicht op privézwembad. Het zwembad
Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes (op gelijkvloers) en een appartement (160m², op 1ste verdieping) boordevol charme en comfort.
Het appartement beschikt over een privé ingang, een groot terras met barbecue.
Living met zithoek e