Le Papillon gite a Les Leroux

6

Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan Le Papillon deel uitmaakt.
Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapkamers, badkamer en open woonkamer met volledig uitgeruste keuken, inclusief een magnetron, een open haard, een zithoek met een bank, een flatscreen-tv, een wasmachine, en een eigen badkamer met douche en een haardroger. Er zijn ook een koelkast, een oven, een kookplaat en een waterkoker aanwezig. Individuele patio's, uitgerust met barbecue en tuinmeubelen, kijken uit op het 10x5m zwembad en zonneterras. Bijkeuken met was- en strijkfaciliteiten. Het dorp Frayssinet-le-Gelat ligt op 2 km afstand, met restaurant, ambachtelijke bakker en een schilderachtig meer.

Ligging le papillon gite a les leroux

De ligging van "le papillon gite a les leroux" wordt aangegeven met de rode stip. De groene stippen geven vakantiehuizen in de buurt aan. Klik voor informatie.