Frankrijk, Lot-et-Garonne, Mézin
La Petite Galerie is een groot volledig gerestaureerd 800 jaar oud stenen huis, gelegen in een ommuurde tuin in het kleine heuveldorp Mézin in het hart van de Gascogne in het zonnige zuidwesten van Frankrijk. Het huis heeft drie slaapkamers, al
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Mazières-Naresse
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Aubin
Vakantiehuis met zwembad Zuid-West Frankrijk LOT ET GARONNE Mooi vakantiehuis voor 4 tot 10 personen. Fantastisch gelegen in het zonnige Zuid-West Frankrijk. Gelegen aan de rand van het middeleeuws bastide dorp MONFLANQUIN, op een heuvel met
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Sos
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Coulx
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Masquières
U heeft dit prachtige domein van 1,7 hectare volledig tot u beschikking. De accommodatie bestaat uit 2 huisjes die samen worden gehuurd: Gite La Bergerie bestaat uit een woonkamer met een keuken, voorzien van een gasfornuis met oven, een magnet