Frankrijk, Lot-et-Garonne, Mézin
La Petite Galerie is een groot volledig gerestaureerd 800 jaar oud stenen huis, gelegen in een ommuurde tuin in het kleine heuveldorp Mézin in het hart van de Gascogne in het zonnige zuidwesten van Frankrijk. Het huis heeft drie slaapkamers, al
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Fumel
Gite "La Victore" ligt direct aan de rivier de Lot. De gite beschikt over een tuin met privé steiger. Het huis heeft een gezellige zitkamer en een grote keuken die voorzien is van alle gemakken. Naast een luxe badkamer zijn er drie slaapkamers v
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Mazières-Naresse
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Penne-d'Agenais
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Monflanquin
In dit huis vind je nog de originele stenen muren en een open haard. Met uitzondering van de werk- of speelruimte op de bovenverdieping, bevindt de gehele woning zich op de begane grond. Een goed uitgeruste keuken / eetkamer leidt via dubbele de
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Sos
Vakantiehuis Sicard in de Lot en Garonne is een mooi huis, gelegen op 2 verdiepingen, aan een rustig straatje met uitzicht op het mooie historische centrum van Soso. Het ruime huis met 3 slaapkamers biedt een accommodatie tot 6 personen. Het hui
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Eutrope-de-Born
Dit comfortabele en lichte vakantiehuis heeft een groot terras voor een heerlijk ontbijt bij zonsopgang, een woonoppervlakte van ca. 100 m2 met een woonkamer / keuken (volledig ingericht), 3 slaapkamers en een familie badkamer. Perfect voor een
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Villeréal
Vakantiehuis La Petite Bessou (LPB) is een traditioneel stenen huisje en uitstekende accommodatie voor tot 6 gasten. Het is vrijstaand en heeft veel privacy met een eigen zwembad voor exclusief gebruik. Een zeer rustige ligging, met prachtig uit
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Feugarolles
Le Galeau is een zeer ruime gîte (120m2) voor 6 personen, heeft 3 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten. U heeft een groot overdekt terras met zicht op bomen en beneden het beekje Le Galeau. Volledi
Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 70 m² en er kunnen 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een wasmac
Domaine du Merlet is een sfeervol vakantiehuis van alle comfort voorzien. De gîte, met ca. 80m2 woonoppervlakte, is geschikt voor 4 of 5 personen. Er zijn twee slaapkamers, een badkamer met inloopdouche, toilet, keuken, woonkamer (met slaapbank
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Fongrave
De Gîte bevindt zich op het terrein van Château Caillac, op loop- of fietsafstand van twee mooie dorpjes met café, restaurant, bank, bloemist, bakker en epicerie. Er is een boerderijwinkel op een paar minuten lopen met verse eieren, meloen, t
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Le Temple-sur-Lot
Het werkelijk unieke vakantiehuis Petit Paradis is gelegen op een adembenemend mooi omheind landgoed van 7 ha direct aan de rivier de Lot. Een waar vis- en vakantieparadijs voor het hele gezin. Er is een grote prive steiger met boot met buitenbo
Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 60 m2 en er kunnen 4 tot 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een
La Bastide Portoly is van oorsprong een traditioneel boerenhuis. In het dorp Penne d'Agenais noemt men het ook wel “Le petit château”. Het geheel bestaat uit het woonhuis met onderin de grote Gîte "Les Deux Cèdres", een duiventoren waarin
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Salles
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Loubès-Bernac
Het vakantiehuis 'Loubes' is geschikt tot 4 personen en bestaat uit woonkamer met keuken, 2 slaapkamers, badkamer met wastafel, douche en een apart toilet. De inrichting is luxe en van alle gemakken voorzien, zoals radio en tv, (draadloos) inter
Het vakantiehuis 'Bernac' bevindt zich op de eerste verdieping en is geschikt voor 2 tot 4 personen. Het bestaat uit woonkamer met keuken, 2 slaapkamers, badkamer met wastafel, douche en toilet. De inrichting is luxe en van alle gemakken voorzie
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen