Vakantiehuizen van Gites.nl in Lot-et-Garonne

(77): pagina 3
v.a.€ 1390.00
Maison Pradasse sur Lot

v.a.€ 915.00
Las Coudennes
7 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis met prive zwembad, Lot et Garonne, Zuid Frankrijk net onder de Dordogne . Een sfeervol ingerichte woning van alle gemakken voorzien. Rondom het huis liggen meerdere overdekte terrassen, zodat je altijd een plekje kan vinden in de

v.a.€ 800.00
Gite BACCHUS

v.a.€ 420.00
Pieces du Pigeonnier

Gites.nl logo Dit is een klein stenen huisje met drie verdiepingen en drie kamers, op elke verdieping een. Er zijn twee terrassen waar je heerlijk buiten kunt zitten en naar de weelderige natuur en het prachtige landschap kunt kijken. Hier kun je rust en vred

8.3
20 pers.

v.a.€ 600.00
Paradis Maison

v.a.€ 570.00
Les Volets Bleus

Gites.nl logo Stijlvol ingerichte vakantiewoning met alle luxe die vandaag de dag gevraagd wordt. Veel ruimte voor 3 personen. Woonkamer, volledig ingerichte keuken, luxe badkamer, slaapkamer, exclusief gebruik van verwarmd zwembad, eigen overdekt terras, gro

v.a.€ 475.00
Andante

Gites.nl logo Andante is een gezellige boerderij uit de negentiende eeuw op een terrein van 1,2 hectare en is volledig gerenoveerd. De boerderij bestaat uit twee huizen onder één dak: een gîte die volledig is uitgerust voor 4 personen.De andere woning word

v.a.€ 575.00
Loubès

v.a.€ 450.00
Pigeonnier / Peperbus

Gites.nl logo Vakantiehuis "Pigeonnier / Peperbus" Toen deze duiventoren gebouwd werd, was Napoleon Bonaparte aan de macht en werd het bezit van een duiventoren vrijgegeven voor de herenboeren. De rotsachtige bodem kon de mest goed gebruiken en ook voor een

9.4
v.a.€ 610.00
les Chênes

v.a.€ 400.00
Ducel2

Gites.nl logo Gîte Ducel (zie elders op deze site) is al ruim tien jaar een beproefde, vertrouwde en zeer gewaardeerde bestemming voor wie houdt van rust, ruimte en natuur. Ducel2, oftewel het Verre Huisje, doet daar zeker niet voor onder. Uitgetest en (meer

v.a.€ 492.00
Gîte Lencouet

v.a.€ 325.00
Studio Lencouet