(43): pagina 1

Zoek en boek je vakantiehuis in Lot. Zoek rechtstreeks in het aanbod van tientallen verschillende vakantiehuis aanbieders. Bekijk het hele aanbod & boek direct online! Het is ook mogelijk om op de kaart te zoeken.

v.a.€ 775.00
La Grange

Gites.nl logo Dit vakantiehuis heeft zichtbare balken en is gebouwd rond een ruime gezinskeuken en een open woonkamer, waarbij charme en moderniteit samengaan. Een grote familie eettafel is te vinden in het midden van het huisje met uitzicht op de binnenplaat

v.a.€ 450.00
L'Hirondelle

v.a.€ 1305.00
Bien Loti

Gites.nl logo Vrijstaand vakantiehuis met privé zwembad (10 x 4 m), groot terras en voorzien van alle luxe en comfort. Het huis met een totale woonoppervlakte van ca 140 m2 en 4.200 m2 grond ligt in een bosrijke omgeving op de grens van de Lot en de Dordogne

v.a.€ 425.00
Roc de Guirol

Gites.nl logo Goed gelegen vrijstaand vakantiehuis (max. 6 pers.) in het charmante dorpje Calvignac, gelegen in de prachtige Lot-vallei. De Lot-regio heeft nog steeds zijn charme en authentieke karakter behouden. De woning ligt vrij in een landelijke omgeving

v.a.€ 350.00
Prunier

Gites.nl logo Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes en een appartement (160m²) boordevol charme en comfort.Elke gîte beschikt over een privé ingang, tuin (voorkant van de gîte) en groot terras met barbecue aan de achterkant van de gîte, met u

v.a.€ 350.00
Noyer

Gites.nl logo Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes en een appartement (160m²) boordevol charme en comfort. Elke gîte beschikt over een privé ingang, tuin (voorkant van de gîte) en groot terras met barbecue aan de achterkant van de gîte, met uit

v.a.€ 399.00
Chalets du Soleil

Gites.nl logo Comfortabel ruim chalet / bungalow (83 m2 + een veranda) voor 6 personen, in een prachtige natuur van de Lot, Zuid-West Frankrijk (net onder de Dordogne). Gelegen op een rustig vakantieparkje. Hier komt u geheel tot rust en doet u energie op om

v.a.€ 495.00
Vigne

v.a.€ 445.00
L'Étable

v.a.€ 460.00
La Loge

Gites.nl logo La Loge is een schitterend verbouwde 200-jaar oude boerderij, naar hoge maatstaven gerenoveerd en smaakvol gemeubileerd. De accommodatie is vrijstaand en biedt volledige privacy en bestaat uit 2 gedeelten: Het Grote huis en La petite maison. Er

9.8
v.a.€ 525.00
Laviedoux

v.a.€ 525.00
Le Papillon gite a Les Leroux

Gites.nl logo Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan Le Papillon deel uitmaakt. Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapka

v.a.€ 930.00
Le Blaireau Bleu

Gites.nl logo Ons stoere 'maison en pierre' is gebouwd in 1848 en is zorgvuldig en smaakvol gerenoveerd. Het heeft een ruime, lichte keuken met apart eetgedeelte en een gezellige woonkamer. Het huis, en zeker de keuken, is van alle gemakken voorzien. Er is

8.5
v.a.€ 525.00
La Libellule a Les Leroux

Gites.nl logo Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan La Libellule deel uitmaakt. Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapk

v.a.€ 895.00
La Croze - gite Matisse

Gites.nl logo Gite Matisse beschikt over een fraaie zitkamer met een eeuwenoude tegelvloer. De zitkamer is voorzien van een bank, stoelen, tv en bureau. De eetkamer bevat een originele schouw, een eettafel en een luxe keuken die voorzien is van koel/vrieskas

v.a.€ 895.00
La Croze - gite Monet

Gites.nl logo Gite Monet heeft een grote huiskamer met gezellige zithoek met openhaard, zitbank, stoelen en tv. De kamer bevat een luxe keuken die voorzien is van koel/vrieskast, combi magnetron en vaatwasser. De eethoek biedt ruimte aan 6 personen. De 3 sla

v.a.€ 701.00
Les Noyers- Le Nogier

Gites.nl logo Vakantiehuis Les Noyers- Le Nogier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comfort