Vakantiehuizen in Frayssinet-le-Gélat
Zoek en boek je vakantiehuis in Frayssinet-le-Gélat . Zoek rechtstreeks in het aanbod van tientallen verschillende vakantiehuis aanbieders. Bekijk het hele aanbod & boek direct online! Het is ook mogelijk om op de kaart te zoeken.
Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan Le Papillon deel uitmaakt.
Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan La Libellule deel uitmaakt.
Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapk