Vakantiehuizen in Lot

(97): pagina 5
v.a.€ 775.00
La Grange
6 pers.

Gites.nl logo Dit vakantiehuis heeft zichtbare balken en is gebouwd rond een ruime gezinskeuken en een open woonkamer, waarbij charme en moderniteit samengaan. Een grote familie eettafel is te vinden in het midden van het huisje met uitzicht op de binnenplaat

v.a.€ 1305.00
Bien Loti
6 pers.

Gites.nl logo Vrijstaand vakantiehuis met privé zwembad (10 x 4 m), groot terras en voorzien van alle luxe en comfort. Het huis met een totale woonoppervlakte van ca 140 m2 en 4.200 m2 grond ligt in een bosrijke omgeving op de grens van de Lot en de Dordogne

10
v.a.€ 756.00
Gite La Glycine
4 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis Gîte Lavendel ligt op een oude wijnboerderij van 1660. De oude overblijfselen zijn nog steeds aanwezig in de kelder, waaronder een antieke wijnpers. Gîte Bellevue is een van de comfortabele vakantiehuizen op het terrein dat bestaat

10
v.a.€ 700.00
Le Jasmin
2 pers.

Gites.nl logo Het romantisch chalet 'Le Jasmin' ligt middenin het groen van Loupiac. Een pittoresk dorpje in Zuid-Frankrijk. De inrichting van de accommodatie is een mooie combinatie van landelijk en modern, waardoor het meteen gezellig is. Net als de andere

9.5
v.a.€ 489.00
Le Prieuré Pavillon gîte
2 pers.

Gites.nl logo Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen . Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogn

v.a.€ 495.00
Vigne
6 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis Vigne ligt op het idyllische, kleinschalige Domaine de Montsalvy, dat door haar gasten hoog gewaardeerd wordt en op Zoover maar liefst een 9,4 op 87 beoordelingen scoort. Vigne is een gezellige en comfortabele naast het zwembad gele

9.5
v.a.€ 560.00
Gite Les Hirondelles
2 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis Gîte Grand-Mère ligt op een oude wijnboerderij van 1660. De oude overblijfselen zijn nog steeds aanwezig in de kelder, waaronder een antieke wijnpers. Gîte Grand-Mère is een van de comfortabele vakantiehuizen op het terrein dat bes

v.a.€ 670.00
La Croze - gite Renoir
4 pers.

Gites.nl logo Gite Renoir bevindt zich op de eerste verdieping. De gite heeft een zitkamer met zitbank, stoelen en tv. De eetkamer biedt plaats aan 4 personen. De gite bevat 2 slaapkamers en 1 badkamer. Gite Renoir heeft twee terrassen waarvan er een uitzic

v.a.€ 335.00
La Fontaine
4 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis La Fontaine is een geheel vrij gelegen vier persoons chalet, met een slaapkamer met een antiek tweepersoons bed. Verder zijn er op de vide op de eerste etage twee éénpersoonsbedden. Op de begane grond bevindt zich een gezellig liv

4
v.a.€ 450.00
Grange
4 pers.

Gites.nl logo La Grange ligt op het idyllische, kleinschalige Domaine de Montsalvy, dat door haar gasten hoog gewaardeerd wordt en op Zoover maar liefst een 9,4 op 87 beoordelingen scoort. La Grange ademt de sfeer van vroegere tijden en is tegelijkertijd ook

9.5
v.a.€ 335.00
Le Poulailler
4 pers.

Gites.nl logo Welkom bij Domaine Labastide, een grote boerderij die dateert uit 1823 en bestaat uit prachtig gerestaureerde stenen gebouwen waar authenticiteit en charme bijdragen aan de kwaliteit van de accommodatie.Wij zijn gevestigd in een gehucht van 3 hu

v.a.€ 930.00
Le Blaireau Bleu
6 pers.

Gites.nl logo Ons stoere 'maison en pierre' is gebouwd in 1848 en is zorgvuldig en smaakvol gerenoveerd. Het heeft een ruime, lichte keuken met apart eetgedeelte en een gezellige woonkamer. Het huis, en zeker de keuken, is van alle gemakken voorzien. Er is

8.5
v.a.€ 595.00
Nicotiana
9 pers.

Gites.nl logo Nicotiana is een gezinsvriendelijk Frans vakantiehuis landelijk huis in de regio van de Dordogne en Lot, waar je ook je huisdier mee mag nemen. Je zit hier vlakbij allerlei zwemmogelijkheden waar je veilig kunt zwemmen. Bij de meren zijn restaur

9.6
v.a.€ 763.00
Coeur de Lot
4 pers.

Gites.nl logo Heerlijk ruim vakantiehuis met XXL zwembad*, tuin en groot terras, landelijk gelegen in het hart van het Lot departement. Een echte oase van rust, voor liefhebbers van de natuur, biedt het onderdak-huisje Quercy steen Causses met duiventil - ong

9
v.a.€ 895.00
La Croze - gite Matisse
6 pers.

Gites.nl logo Gite Matisse beschikt over een fraaie zitkamer met een eeuwenoude tegelvloer. De zitkamer is voorzien van een bank, stoelen, tv en bureau. De eetkamer bevat een originele schouw, een eettafel en een luxe keuken die voorzien is van koel/vrieskas

10
v.a.€ 701.00
Les Noyers- Le Nogier
6 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis Les Noyers- Le Nogier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comfort

Aanbieders van vakantiehuizen
Gites.nl logo

Log in of maak snel een account aan
en beheer overal jouw favoriete vakanties!

Inloggen