La Borie Basse

Een prachtige 17e eeuwse boerderij, met een grote tuin en zwembad. Ruime kamers, ramen met luiken. 5 slaapkamers, een grote woonkamer, grote eetkamer en keuken met kookeiland. Privacy, afzondering en zeer rustig. Rustige natuur in een fantastisch landelijk gebied van de Lot. Terras, zwembad, tuin, wandelen, fietsen, historische stadjes.... Supersnel glasvezelbreedband voor degenen die moeten inchecken op hun werk.

Ligging la borie basse

De ligging van "la borie basse" wordt aangegeven met de rode stip. De groene stippen geven vakantiehuizen in de buurt aan. Klik voor informatie.