Vakantiehuizen in Montet-et-Bouxal

(4): pagina 1

Zoek en boek je vakantiehuis in Montet-et-Bouxal. Zoek rechtstreeks in het aanbod van tientallen verschillende vakantiehuis aanbieders. Bekijk het hele aanbod & boek direct online! Het is ook mogelijk om op de kaart te zoeken.

v.a.€ 350.00
Prunier

Gites.nl logo Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes en een appartement (160m²) boordevol charme en comfort.Elke gîte beschikt over een privé ingang, tuin (voorkant van de gîte) en groot terras met barbecue aan de achterkant van de gîte, met u

v.a.€ 350.00
Noyer

Gites.nl logo Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes en een appartement (160m²) boordevol charme en comfort. Elke gîte beschikt over een privé ingang, tuin (voorkant van de gîte) en groot terras met barbecue aan de achterkant van de gîte, met uit

v.a.€ 450.00
L'Hirondelle

Gites.nl logo Deze prachtige alleenstaande schuur is recent gerestaureerd en biedt veel licht, ruimte en comfort. De gîte (80m²) bevindt zich op het gelijkvloers, verder geen bewoners aanwezig. Grote woon-eetkamer met uitzicht op privézwembad. Het zwembad

v.a.€ 600.00
Le Criquet

Gites.nl logo Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes (op gelijkvloers) en een appartement (160m², op 1ste verdieping) boordevol charme en comfort. Het appartement beschikt over een privé ingang, een groot terras met barbecue. Living met zithoek e