Vakantiehuizen in Frayssinet-le-Gélat

(5): pagina 1

Zoek en boek je vakantiehuis in Frayssinet-le-Gélat. Zoek rechtstreeks in het aanbod van tientallen verschillende vakantiehuis aanbieders. Bekijk het hele aanbod & boek direct online! Het is ook mogelijk om op de kaart te zoeken.

v.a.€ 335.00
Le Poulailler

Gites.nl logo Welkom bij Domaine Labastide, een grote boerderij die dateert uit 1823 en bestaat uit prachtig gerestaureerde stenen gebouwen waar authenticiteit en charme bijdragen aan de kwaliteit van de accommodatie.Wij zijn gevestigd in een gehucht van 3 hu

v.a.€ 445.00
L'Étable

v.a.€ 525.00
Le Papillon gite a Les Leroux

Gites.nl logo Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan Le Papillon deel uitmaakt. Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapka

v.a.€ 525.00
La Libellule a Les Leroux

Gites.nl logo Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan La Libellule deel uitmaakt. Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapk

v.a.€ 775.00
La Grange

Gites.nl logo Dit vakantiehuis heeft zichtbare balken en is gebouwd rond een ruime gezinskeuken en een open woonkamer, waarbij charme en moderniteit samengaan. Een grote familie eettafel is te vinden in het midden van het huisje met uitzicht op de binnenplaat