Frankrijk, Lot, Montet-et-Bouxal
Deze prachtige alleenstaande schuur is recent gerestaureerd en biedt veel licht, ruimte en comfort. De gîte (80m²) bevindt zich op het gelijkvloers, verder geen bewoners aanwezig. Grote woon-eetkamer met uitzicht op privézwembad. Het zwembad
Frankrijk, Lot, Montgesty
Vrijstaand vakantiehuis met privé zwembad (10 x 4 m), groot terras en voorzien van alle luxe en comfort. Het huis met een totale woonoppervlakte van ca 140 m2 en 4.200 m2 grond ligt in een bosrijke omgeving op de grens van de Lot en de Dordogne
Frankrijk, Lot, Carnac-Rouffiac
"Wat een perfecte rustige en idyllische plek. We hebben zo genoten van een geweldig verblijf in Le Pigeonnier. We zouden niet aarzelen om vrienden en familie aan te bevelen en hopen op een dag terug te komen voor meer R & R in dit mooi ogende hu
Frankrijk, Lot, Dégagnac
Vakantiehuis Vigne ligt op het idyllische, kleinschalige Domaine de Montsalvy, dat door haar gasten hoog gewaardeerd wordt en op Zoover maar liefst een 9,4 op 87 beoordelingen scoort. Vigne is een gezellige en comfortabele naast het zwembad gele
Frankrijk, Lot, Cazals
Susanne is een recent gebouwd huis voor 6 personen (+ baby) met een privé-zwembad en een groot pool house, gelegen net buiten (2 km) het dorp Cazals in de Lot. De villa staat op een eigen terrein met zicht op het dorpje Cazals. FranceVilla verhu
Frankrijk, Lot, Salviac
Op de Domaine staat 1 nieuw woonhuis tegen een helling aan met uitzicht op het dorp Latge, het huis is een riante woning met een hal, woonkamer met open keukenwoning is voorzien met electrische verwarming die met een thermosstaat verdeelt is. H
Frankrijk, Lot, Goujounac
Ons stoere 'maison en pierre' is gebouwd in 1848 en is zorgvuldig en smaakvol gerenoveerd. Het heeft een ruime, lichte keuken met apart eetgedeelte en een gezellige woonkamer. Het huis, en zeker de keuken, is van alle gemakken voorzien. Er is
Frankrijk, Lot, Lavercantière
In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Dame Blanche' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw e
In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Demoiselle' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw en
Frankrijk, Lot, Concorès
Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte. Deze advertentie betreft het oude gedeelte: een 300 jaar oude boerderijwoning opgetrokken uit "en Pierre" (grote stenen uit de plaatselijke vallei) en de
Frankrijk, Lot, Nadaillac-de-Rouge
Las Costes Op een geweldige plek, in het hart van de Périgord Noir, staat dit karakteristieke en romantische vakantiehuis Las Costes. Hier kunt u samen met uw geliefde en/of uw gezin van alle rust en ruimte genieten in een historische setting.
Frankrijk, Lot, Carlucet
Gelijkvloers: Zit- en eetkamer met kitchenette (met grote open haard) De keuken is voorzien van de meeste electrische apparaten (géén afwasmachine). De eetkamer heeft een uitschuifbare eettafel die plaats kan bieden aan 10 personen. Het zitg
Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes (op gelijkvloers) en een appartement (160m², op 1ste verdieping) boordevol charme en comfort. Het appartement beschikt over een privé ingang, een groot terras met barbecue. Living met zithoek e
Frankrijk, Lot, Anglars-Nozac
Frankrijk, Lot, Gourdon
La Rivière is een superleuke, gezellige vakantiewoning (4 slaapkamers), met een groot infinity zwembad. Dit leuke verbouwde en met smaak ingerichte vakantiehuis is ruimschoots geschikt voor 8 personen. Op een schitterend plekje gelegen aan de ra
Vakantiehuis Les Noyers- Le Calottier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comf
Frankrijk, Lot, Puyjourdes
Vakantiehuis La Grange is een groot, licht huis met een woonoppervlak van 400 m2 met drie slaapkamers, gebouwd in een voormalige schuur. De slaapkamers hebben alle een eigen aangrenzende badkamer met douche en/of bad. In het huis kunnen 6 tot 8
Frankrijk, Lot, Fajoles
Een familievriendelijk, landelijk Frans vakantiehuis in de regio Dordogne en Lot, in de buurt van allerlei leuke meren en rivieren waar je veilig kunt zwemmen - er zijn restaurants en bars om op het terras in de zon te genieten. Dit vakantiehu
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen