Frankrijk, Lot, Lachapelle-Auzac
"Les pieds dans l'eau" dankt zijn naam aan de waterrijke vallei . Op 3,5 ha privé grond zijn er natuurlijke waterbronnen, een riviertje, een grot, een bos en weide grond. De pittoreske gite "les pieds dans l'eau" uit de 18de eeuw is in 2007 ger
Frankrijk, Lot, Marcilhac-sur-Célé
Stenen huis, met verwarmd privézwembad op de hoogten van de kliffen van de Célé-vallei, gelegen in een bosrijk en schaduwrijke tuin van 1,5 ha, in een natuurlijke omgeving. zeer rustig, weg van de drukte. Op zonnige dagen kunt u genieten van
Frankrijk, Lot, Souillac
Gîte Manseng heeft een oppervlakte van 45 m². De ruimte is handig ingedeeld, met een overzichtelijke en goed uitgeruste keuken, een eettafel met vier stoelen, een zithoek en een aparte slaaphoek. De badkamer is voorzien van een douche en een zit
Frankrijk, Lot, Montgesty
Luxe gite met twee slaapkamers en privézwembad op het rustige en ongerepte platteland van de Lot. La Vigne Vierge, genesteld in een rustige en ongerepte landelijke omgeving, is een prachtig 18e-eeuws stenen pand gelegen in de Lot-regio in Zuid
Frankrijk, Lot, Fajoles
De oude schuur is verbouwd tot 3 gites met behoud van originele typische Franse kenmerken, eiken balken, stenen muren en de gekende Franse deuren die uitkijken op het terras. Aan de voorzijde is er een terras met tafel, stoelen en parasol voor
Frankrijk, Lot, Cajarc
U slaapt in het romantische interieur van een authentieke Aziatische Yurt. De Yurt is uitermate ruim opgezet, ruim 30 vierkante meter en, geïntegreerd en van buitenaf onzichtbaar, ingebouwd in een Chalet. U heeft de beschutting en veiligheid van
Frankrijk, Lot, Nadaillac-de-Rouge
Las Costes Op een geweldige plek, in het hart van de Périgord Noir, staat dit karakteristieke en romantische vakantiehuis Las Costes. Hier kunt u samen met uw geliefde en/of uw gezin van alle rust en ruimte genieten in een historische setting.
Frankrijk, Lot, Mauroux
Comfortabel ruim chalet / bungalow (83 m2 + een veranda) voor 6 personen, in een prachtige natuur van de Lot, Zuid-West Frankrijk (net onder de Dordogne). Gelegen op een rustig vakantieparkje. Hier komt u geheel tot rust en doet u energie op om
Frankrijk, Lot, Cadrieu
Er is nog een plek waar echte stilte heerst en waar u kunt genieten op niveau!Op onze berg (330m) aan de Vallee du Lot (het Toscane van Frankrijk), kunt u een heerlijke vakantie doorbrengen in deze stijlvolle natuurstenen campagnewoning met feno
Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen . Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogn
Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen. Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogne
Gezamelijk te huur 3 ruime en sfeervolle vakantiehuizen / chalets, naast elkaar gelegen en ideaal voor groepen. “Van alle gemakken voorzien, dus u heeft bijna niets mee te nemen, behalve wat kleding en een goed humeur !” Omschrijving per chale
Frankrijk, Lot, Grézels
Dit vakantiehuis is gelegen in een kleine "Hameau" (gehucht) en heeft een verzorgde, sfeervolle en bijzondere inrichting. Ruime woonkamer met zitbank, eethoek en met een museale vitrinekast vol opgezette dieren die in de omgeving voorkomen. De k
Frankrijk, Lot, Pescadoires
Vakantiehuis Coulou ligt op u te wachten op een terrein van 20 hectare ongerepte natuur. Het vakantiehuis is gevestigd in een voormalige boerderij waar vroeger wijn werd geproduceerd. Het huis is helemaal gerenoveerd, waarbij het oorspronkelijke
Houten cabane "Mariposa" In het Parc régional des Causses de Quercy staat op ons terrein een vrijstaande, ruime houten cabane, omgeven door groen. De cabane is gebouwd als een bungalow en geheel ecologisch en volledig geïsoleerd. Het wordt v
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen