Pieds dans l'eau

4

"Les pieds dans l'eau" dankt zijn naam aan de waterrijke vallei . Op 3,5 ha privé grond zijn er natuurlijke waterbronnen, een riviertje, een grot, een bos en weide grond.
De pittoreske gite "les pieds dans l'eau" uit de 18de eeuw is in 2007 gerestaureerd en van alle gemakken voorzien.
Goede bedden, comfort, genoeg buitenstoelen en ligbedden en een echt franse gezelligheid.
De gite kom je binnen via een klein trapje wat u brengt naar een mooi terras gelegen op het zuiden, overdekt met wijnranken. Binnen treft u een huiselijke woon/eetkamer aan, een keuken met een groot aanrecht, magnetron, gasfornuis, oven, koelkast, water koker en koffiezetapparaat. Stofzuiger, Wasmachine in kelder onder de gite.
Twee gezellige slaapkamers met nieuwe, goede bedden (2m lang) en een ruime badkamer met douche (1.50/1m) en toilette.
Vanuit het huis heeft u uitzicht over onze weide, het riviertje Blagour, een natuurlijke waterbron, vijver en onze tuin.
BBQ aanwezig. De gite ligt op 20m afstand van ons met bronwater gevulde zwembad van 13m bij 3,5m.

Ligging pieds dans l'eau

De ligging van "pieds dans l'eau" wordt aangegeven met de rode stip. De groene stippen geven vakantiehuizen in de buurt aan. Klik voor informatie.