Vakantiehuizen van Gites.nl in Lot

(97): pagina 2
v.a.€ 1650.00
La deveze
10 pers.

Gites.nl logo Stenen huis, met verwarmd privézwembad op de hoogten van de kliffen van de Célé-vallei, gelegen in een bosrijk en schaduwrijke tuin van 1,5 ha, in een natuurlijke omgeving. zeer rustig, weg van de drukte. Op zonnige dagen kunt u genieten van

v.a.€ 450.00
L'Hirondelle

v.a.€ 600.00
Le Criquet

Gites.nl logo Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes (op gelijkvloers) en een appartement (160m², op 1ste verdieping) boordevol charme en comfort. Het appartement beschikt over een privé ingang, een groot terras met barbecue. Living met zithoek e

v.a.€ 945.00
La Pierre Rouge

Gites.nl logo Rustig gelegen op bijna 300 meter hoogte, in het hart van de Cahors wijngaarden en bossen (de Lot), biedt onze gîte optimale rust en privacy. Het uitzicht is adembenemend. De lokatie is op vrijstaand en beschikt over een eigen oprit en parkeerpl

v.a.€ 545.00
Les Combes

Gites.nl logo Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte. Deze advertentie betreft het nieuwe gedeelte. Dit nieuwe gedeelte is met liefde en passie gebouwd in 2000 als onze woning voor het leven in Frankrijk. Ee

v.a.€ 470.00
Les Prinquières La Châtaigne

Gites.nl logo De oude schuur is verbouwd tot 3 gites met behoud van originele typische Franse kenmerken, eiken balken, stenen muren en de gekende Franse deuren die uitkijken op het terras. Aan de voorzijde is er een terras met tafel, stoelen en parasol voor

v.a.€ 1305.00
Bien Loti

Gites.nl logo Vrijstaand vakantiehuis met privé zwembad (10 x 4 m), groot terras en voorzien van alle luxe en comfort. Het huis met een totale woonoppervlakte van ca 140 m2 en 4.200 m2 grond ligt in een bosrijke omgeving op de grens van de Lot en de Dordogne

v.a.€ 425.00
Roc de Guirol

Gites.nl logo Goed gelegen vrijstaand vakantiehuis (max. 6 pers.) in het charmante dorpje Calvignac, gelegen in de prachtige Lot-vallei. De Lot-regio heeft nog steeds zijn charme en authentieke karakter behouden. De woning ligt vrij in een landelijke omgeving

v.a.€ 460.00
Le Pigeonnier

Gites.nl logo "Wat een perfecte rustige en idyllische plek. We hebben zo genoten van een geweldig verblijf in Le Pigeonnier. We zouden niet aarzelen om vrienden en familie aan te bevelen en hopen op een dag terug te komen voor meer R & R in dit mooi ogende hu

9.8
v.a.€ 350.00
Prunier

Gites.nl logo Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes en een appartement (160m²) boordevol charme en comfort.Elke gîte beschikt over een privé ingang, tuin (voorkant van de gîte) en groot terras met barbecue aan de achterkant van de gîte, met u

v.a.€ 795.00
le repos

Gites.nl logo Zeer luxueus ingerichte recente provençaalse villa met panoramisch uitzicht op heuveltop en op 5 minuten van schitterend dorpje met regionaal wekelijks marktje met streekproducten. De woning ligt op hoogste heuveltop van de regio en heeft een e

v.a.€ 300.00
Les pieds dans l'eau: ROULOTTE 2/3 pers

Gites.nl logo Een knusse roulotte of pipowagen in Frankrijk aan de rand van een natuurlijke waterbron. Van alle gemakken voorzien. De roulotte ligt in een beschermd natuurgebied. Via een trapje kom je op een klein terras waar je heerlijk kunt zitten, binnen i

v.a.€ 870.00
La Rivière

Gites.nl logo La Rivière is een superleuke, gezellige vakantiewoning (4 slaapkamers), met een groot infinity zwembad. Dit leuke verbouwde en met smaak ingerichte vakantiehuis is ruimschoots geschikt voor 8 personen. Op een schitterend plekje gelegen aan de ra

v.a.€ 416.00
Chalet Mon Désir

Gites.nl logo Vakantiechalet te Mauroux - Cahors in het mooie Zuidwest-Frankrijk. Gelegen in een schitterend vakantiepark in het departement Lot ten zuiden van Frankrijk. Omringd door een prachtige omgeving rijk aan bossen dit midden in de wijnvelden van de

v.a.€ 600.00
Médiévale

Gites.nl logo Dit vakantiehuisje is voor levensgenieters! In "Médiévale" beleef je oude charme, comfort en een glas wijn op je terras met een prachtig uitzicht. Dit middeleeuws boerderijtje dateert rond 1240 en is zonder twijfel één van de oudste huizen

9.8
v.a.€ 660.00
Le bois de barthes 'La dame blanche'

Gites.nl logo In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Dame Blanche' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw e

7 pers.

Gites.nl logo Gelijkvloers: Zit- en eetkamer met kitchenette (met grote open haard) De keuken is voorzien van de meeste electrische apparaten (géén afwasmachine). De eetkamer heeft een uitschuifbare eettafel die plaats kan bieden aan 10 personen. Het zitg