Vakantiehuizen van Gites.nl in Lot-et-Garonne

(77): pagina 1

v.a.€ 700.00
La Petite Galerie

Gites.nl logo La Petite Galerie is een groot volledig gerestaureerd 800 jaar oud stenen huis, gelegen in een ommuurde tuin in het kleine heuveldorp Mézin in het hart van de Gascogne in het zonnige zuidwesten van Frankrijk. Het huis heeft drie slaapkamers, al

v.a.€ 4500.00
Lasclottes Farmhouse
15 pers.

Gites.nl logo Lasclottes is een 19e-eeuwse landelijke Franse boerderij aan de rivier die traditioneel is gerenoveerd en luxueus is ingericht met oog voor detail. Op de karaktervolle bovenverdieping treft u ouderwetse dikke balken en eikenhouten raamstoelen,

v.a.€ 1400.00
L' Hoste

9.3
v.a.€ 1380.00
Le Couvent
14 pers.

Gites.nl logo Le Couvent is een gerestaureerd klooster, op een heuvel in het landelijke dorpje Fieux. Met een bewoonbare oppervlakte van 310m2 op een volledig omheind terrein van 65are, biedt dit vakantiehuis plaats aan 12 tot 14 personen. Het klooster werd v

9.9
v.a.€ 850.00
Accueil en vallee du lot

v.a.€ 430.00
La Bakénia, gite Nissou

Gites.nl logo Gite "Nissou" ligt tegen het woonhuis van de eigenaren aan maar heeft een eigen terras en een eigen ingang. De ruimte wordt verwarmd of gekoeld met een airco unit. Op de begane grond bevindt zich een tweepersoonsbed (140 x 190), een eettafel, 3

Gites.nl logo Dit comfortabele en lichte vakantiehuis heeft een groot terras voor een heerlijk ontbijt bij zonsopgang, een woonoppervlakte van ca. 100 m2 met een woonkamer / keuken (volledig ingericht), 3 slaapkamers en een familie badkamer. Perfect voor een

v.a.€ 600.00
Caday Rouge

Gites.nl logo Dit prachtige, helemaal gerenoveerde stenen vakantiehuis is gebouwd in 1862 en biedt een perfecte plek voor een vakantie met het hele gezin. Op de begane grond vindt u nog de houten balken. Er is een grote zithoek met grote banken en fauteuils,

v.a.€ 1365.00
Bély Bas

Gites.nl logo Bij binnenkomst door de openslaande deuren sta je direct in de grote leefkeuken, waar een handgemaakte houten tafel van 4 meter staat en een palletkachel voor extra warmte en gezelligheid. De keuken is compleet ingericht en heeft een groot 5 pit

v.a.€ 650.00
Maussac

v.a.€ 590.00
La Petite Bessou

Gites.nl logo Vakantiehuis La Petite Bessou (LPB) is een traditioneel stenen huisje en uitstekende accommodatie voor tot 6 gasten. Het is vrijstaand en heeft veel privacy met een eigen zwembad voor exclusief gebruik. Een zeer rustige ligging, met prachtig uit

9.6
v.a.€ 950.00
Andante

Gites.nl logo Andante is een gezellige boerderij uit de negentiende eeuw op een terrein van 1,2 hectare en is volledig gerenoveerd. De boerderij bestaat uit twee huizen onder één dak: een gîte die volledig is uitgerust voor 8 personen. De andere woning wordt

v.a.€ 1200.00
Le Marronnier

Gites.nl logo Landelijk gelegen huis met veel buitenruimte, eigen zwembad en grote overkapping met buitenkeuken. Eigen terrein 8500 m2, grenzend aan mooie boomgaard. Sfeervol ingerichte woonkamer en grote eetkeuken. Met drie ruime slaapkamers. Zwembad 11 mete

v.a.€ 550.00
Yquem

Gites.nl logo De entree van 'Maison de Maître' Limouzy geeft toegang tot twee ruime zelfvoorzienende appartementen van ca. 65m2 elk, verdeeld over twee verdiepingen, waarvan appartement Yquem hier te huur aangeboden wordt. Op de begane grond bevindt zich een

v.a.€ 550.00
Quintessence

Gites.nl logo Quintessence is een van de twee appartementen in het 'Maison de Maître' van ca. 65m2 elk, verdeeld over twee verdiepingen. Op de begane grond bevindt zich een woonkamer met een volledige uitgeruste open keuken. De prachtige stalen wenteltrap na