Frankrijk, Lot-et-Garonne, Fumel
Gite "La Victore" ligt direct aan de rivier de Lot. De gite beschikt over een tuin met privé steiger. Het huis heeft een gezellige zitkamer en een grote keuken die voorzien is van alle gemakken. Naast een luxe badkamer zijn er drie slaapkamers v
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Penne-d'Agenais
Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 70 m² en er kunnen 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een wasmac
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Villeneuve-sur-Lot
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Fieux
Le Couvent is een gerestaureerd klooster, op een heuvel in het landelijke dorpje Fieux. Met een bewoonbare oppervlakte van 310m2 op een volledig omheind terrein van 65are, biedt dit vakantiehuis plaats aan 12 tot 14 personen. Het klooster werd v
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Aubin
Vakantiehuis met zwembad Zuid-West Frankrijk LOT ET GARONNE Mooi vakantiehuis voor 4 tot 10 personen. Fantastisch gelegen in het zonnige Zuid-West Frankrijk. Gelegen aan de rand van het middeleeuws bastide dorp MONFLANQUIN, op een heuvel met
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Auradou
De natuur beleven en proeven doe je hier op domein “Falgayras”. Dit domein van 10 ha is gelegen aan het einde van een doodlopende weg op de zuidflank in een prachtige vallei. U kijkt uit over de vallei met bossen, zonnebloemen, korenvelden,... D
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Agnac
Dit vakantiehuis is gevestigd in een ruime boerderij van meer dan 300 jaar oud, die beschikt over alle moderne gemakken voor een sublieme vakantie. Het is omgeven door een parktuin en een klein stukje bos, zoals een gast die omschreef. Een prach
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Fongrave
De Gîte bevindt zich op het terrein van Château Caillac, op loop- of fietsafstand van twee mooie dorpjes met café, restaurant, bank, bloemist, bakker en epicerie. Er is een boerderijwinkel op een paar minuten lopen met verse eieren, meloen, t
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Villeréal
Lou Bessou is een traditionele stenen gite, op het zuiden georiënteerd, van 90 vierkante meter, die verbonden is aan het hoofdgebouw. De gite heeft een eigen ingang en een groot omheind terrein van ongeveer 1.000 vierkante meter. Bij de gite hoo
Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 60 m2 en er kunnen 4 tot 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een
Vakantiehuis La Petite Bessou (LPB) is een traditioneel stenen huisje en uitstekende accommodatie voor tot 6 gasten. Het is vrijstaand en heeft veel privacy met een eigen zwembad voor exclusief gebruik. Een zeer rustige ligging, met prachtig uit
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Feugarolles
Le Galeau is een zeer ruime gîte (120m2) voor 6 personen, heeft 3 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten. U heeft een groot overdekt terras met zicht op bomen en beneden het beekje Le Galeau. Volledi
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen