Vakantiehuizen in Lot-et-Garonne

(65): pagina 1

Zoek en boek je vakantiehuis in Lot-et-Garonne. Zoek rechtstreeks in het aanbod van tientallen verschillende vakantiehuis aanbieders. Bekijk het hele aanbod & boek direct online! Het is ook mogelijk om op de kaart te zoeken.

v.a.€ 1390.00
Maison Pradasse sur Lot
6 pers.

Gites.nl logo Maison Pradasse is een groot vrijstaand en sfeervol huis, uniek gelegen direct aan de oevers van rivier de Lot. Het vakantiehuis heeft een grote afgesloten tuin van 4000m2, geheel omheind,tussen de bossen, zonder buurtjes en ligt aan een rustig

10
v.a.€ 577.00
Belle Vue
5 pers.

Gites.nl logo Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 70 m² en er kunnen 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een wasmac

v.a.€ 590.00
Le Pigeonnier
4 pers.

Gites.nl logo La Bastide Portoly is van oorsprong een traditioneel boerenhuis. In het dorp Penne d'Agenais noemt men het ook wel “Le petit château”. Het geheel bestaat uit het woonhuis met onderin de grote Gîte "Les Deux Cèdres", een duiventoren waarin

v.a.€ 386.00
La Petite Maison
3 pers.

Gites.nl logo Deze bewakershuisje heeft een open woonkamer met uitzicht op de tuin, met: Ingerichte keukenhoek, bestaande uit fornuis, kookplaat, koelkast met vriesvak, magnetron, waterkoker, broodrooster. woonkamer met eettafel en stoelen, bank en fauteui

v.a.€ 575.00
Loubès
4 pers.

Gites.nl logo Het vakantiehuis 'Loubes' is geschikt tot 4 personen en bestaat uit woonkamer met keuken, 2 slaapkamers, badkamer met wastafel, douche en een apart toilet. De inrichting is luxe en van alle gemakken voorzien, zoals radio en tv, (draadloos) inter

9
v.a.€ 850.00
Accueil en vallee du lot
9 pers.

Gites.nl logo Dit vakantiehuis biedt alle moderne comfort. Het huis is geheel in steen en hout opgebouwd. Woonoppervlak van 170m2 met 4 slaapkamers, 2 ruime badkamers, 2 WC's, een grote keuken en eetkamer, woonkamer...Lange verblijven mogelijk.

9
v.a.€ 1415.00
Petit Paradis
5 pers.

Gites.nl logo Het werkelijk unieke vakantiehuis Petit Paradis is gelegen op een adembenemend mooi omheind landgoed van 7 ha direct aan de rivier de Lot. Een waar vis- en vakantieparadijs voor het hele gezin. Er is een grote prive steiger met boot met buitenbo

v.a.€ 1260.00
La Tour
6 pers.

Gites.nl logo Kom relaxen in de schone en comfortabele omgeving van dit vakantiehuis, met twee aparte slaapkamers. Naast de bedden in de slaapkamers is er een tweepersoonsslaapbank in de grote woonkamer. Verder heeft het huis 2 badkamers, in een privépark met

10
v.a.€ 525.00
Le Rosier
5 pers.

Gites.nl logo Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 60 m2 en er kunnen 4 tot 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een

v.a.€ 1350.00
Clos des Tilleuls
8 pers.

Gites.nl logo U heeft dit prachtige domein van 1,7 hectare volledig tot u beschikking. De accommodatie bestaat uit 2 huisjes die samen worden gehuurd: Gite La Bergerie bestaat uit een woonkamer met een keuken, voorzien van een gasfornuis met oven, een magnet

9
v.a.€ 1200.00
Le Marronnier
6 pers.

Gites.nl logo Landelijk gelegen huis met veel buitenruimte, eigen zwembad en grote overkapping met buitenkeuken. Eigen terrein 8500 m2, grenzend aan mooie boomgaard. Sfeervol ingerichte woonkamer en grote eetkeuken. Met drie ruime slaapkamers. Zwembad 11 mete

10
v.a.€ 575.00
Bernac
4 pers.

Gites.nl logo Het vakantiehuis 'Bernac' bevindt zich op de eerste verdieping en is geschikt voor 2 tot 4 personen. Het bestaat uit woonkamer met keuken, 2 slaapkamers, badkamer met wastafel, douche en toilet. De inrichting is luxe en van alle gemakken voorzie

9
Aanbieders van vakantiehuizen
Gites.nl logo

Log in of maak snel een account aan
en beheer overal jouw favoriete vakanties!

Inloggen