(77): pagina 5
v.a.€ 780.00
Moulin de Brisseaux

Gites.nl logo Moulin de Brisseaux is een liefdevol gerestaureerde, 200 jaar oude omgebouwde windmolen, gelegen op een prachtige, landelijke locatie op het platteland van Lot et Garonne. Het is omgeven door velden en wijngaarden met uitzicht op Chateau Theobon

v.a.€ 950.00
Sautou

Gites.nl logo Vakantiehuis Sautou is een perfect huis voor stellen die graag een vakantie met veel privacy, rust en comfort hebben op het Franse platteland. Dit stenen, pas gerenoveerde gastenhuis is inventief ingericht met behulp van lokale brocantes en arti

9.9
v.a.€ 450.00
Pigeonnier / Peperbus

Gites.nl logo Vakantiehuis "Pigeonnier / Peperbus" Toen deze duiventoren gebouwd werd, was Napoleon Bonaparte aan de macht en werd het bezit van een duiventoren vrijgegeven voor de herenboeren. De rotsachtige bodem kon de mest goed gebruiken en ook voor een

9.4
v.a.€ 325.00
Studio Lencouet