Frankrijk, Lot-et-Garonne, Loubès-Bernac
Moulin de Brisseaux is een liefdevol gerestaureerde, 200 jaar oude omgebouwde windmolen, gelegen op een prachtige, landelijke locatie op het platteland van Lot et Garonne. Het is omgeven door velden en wijngaarden met uitzicht op Chateau Theobon
Vakantiehuis Sautou is een perfect huis voor stellen die graag een vakantie met veel privacy, rust en comfort hebben op het Franse platteland. Dit stenen, pas gerenoveerde gastenhuis is inventief ingericht met behulp van lokale brocantes en arti
In 2012 hebben we onze oude schuur gerenoveerd tot een gezellige studio. De studio is ingericht voor romantische koppels of jonge gezinnen met een baby tot 2 jaar. Je hebt één open ruimte met ingerichte keuken, kleine tafel, zitbank, dubbelbed