Frankrijk, Lot, Carnac-Rouffiac
"Wat een perfecte rustige en idyllische plek. We hebben zo genoten van een geweldig verblijf in Le Pigeonnier. We zouden niet aarzelen om vrienden en familie aan te bevelen en hopen op een dag terug te komen voor meer R & R in dit mooi ogende hu
Frankrijk, Lot, Mauroux
Frankrijk, Lot, Lachapelle-Auzac
Loft Style Boutique Villa Marilove is één van de toppers van FranceVilla. Zoekt u een ècht perfect vakantiehuis in Zuid-Frankrijk met licht, ruimte, stijl en klasse dan is deze moderne villa precies wat u zoekt… ook nog eens vlakbij de 18 h
Comfortabel ruim chalet / bungalow (83 m2 + een veranda) voor 6 personen, in een prachtige natuur van de Lot, Zuid-West Frankrijk (net onder de Dordogne). Gelegen op een rustig vakantieparkje. Hier komt u geheel tot rust en doet u energie op om
Frankrijk, Lot, Cazals
Zeer luxueus ingerichte recente provençaalse villa met panoramisch uitzicht op heuveltop en op 5 minuten van schitterend dorpje met regionaal wekelijks marktje met streekproducten. De woning ligt op hoogste heuveltop van de regio en heeft een e
Frankrijk, Lot, Dégagnac
Vakantiehuis Vigne ligt op het idyllische, kleinschalige Domaine de Montsalvy, dat door haar gasten hoog gewaardeerd wordt en op Zoover maar liefst een 9,4 op 87 beoordelingen scoort. Vigne is een gezellige en comfortabele naast het zwembad gele
Frankrijk, Lot, Frayssinet-le-Gélat
Dit vakantiehuis heeft het karakter en de rustieke charme van de originele stal behouden, o.a. met zichtbare balken, en heeft als middelpunt de goed uitgeruste keuken en de comfortabele woonkamer die naar het privéterras leidt.Op de begane gron
La Loge is een schitterend verbouwde 200-jaar oude boerderij, naar hoge maatstaven gerenoveerd en smaakvol gemeubileerd. De accommodatie is vrijstaand en biedt volledige privacy en bestaat uit 2 gedeelten: Het Grote huis en La petite maison. Er
Frankrijk, Lot, Prayssac
Schitterend gelegen vakantiehuis ( max. 6 pers. ) in het zuiden van Frankrijk op de grens van de departementen Dordogne en Lot (46). De woning ligt vrij in een landelijke omgeving op anderhalve kilometer van het mooie dorpje Prayssac in het stro
Frankrijk, Lot, Pescadoires
Susanne is een recent gebouwd huis voor 6 personen (+ baby) met een privé-zwembad en een groot pool house, gelegen net buiten (2 km) het dorp Cazals in de Lot. De villa staat op een eigen terrein met zicht op het dorpje Cazals. FranceVilla verhu
Frankrijk, Lot, Salviac
Op de Domaine staat 1 nieuw woonhuis tegen een helling aan met uitzicht op het dorp Latge, het huis is een riante woning met een hal, woonkamer met open keukenwoning is voorzien met electrische verwarming die met een thermosstaat verdeelt is. H
Frankrijk, Lot, Lavercantière
In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Dame Blanche' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw e
In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Demoiselle' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw en
Frankrijk, Lot, Concorès
Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte. Deze advertentie betreft het oude gedeelte: een 300 jaar oude boerderijwoning opgetrokken uit "en Pierre" (grote stenen uit de plaatselijke vallei) en de
Frankrijk, Lot, Montgesty
Vakantiehuis Les Noyers- Le Nogier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comfort
Frankrijk, Lot, Thédirac
Ruim en zonnig vakantiehuis in natuurgebied Le Quercy dichtbij Cahors en Gourdon. Je zit hier veilig voor corona, want het huis ligt afgelegen in een gebied waar corona gelukkig heel weinig slachtoffers heeft geëist. Het huis heeft 2 slaapkamers
Frankrijk, Lot, Carlucet
Gelijkvloers: Zit- en eetkamer met kitchenette (met grote open haard) De keuken is voorzien van de meeste electrische apparaten (géén afwasmachine). De eetkamer heeft een uitschuifbare eettafel die plaats kan bieden aan 10 personen. Het zitg
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen