(77): pagina 1

Zoek en boek je vakantiehuis in Lot. Zoek rechtstreeks in het aanbod van tientallen verschillende vakantiehuis aanbieders. Bekijk het hele aanbod & boek direct online! Het is ook mogelijk om op de kaart te zoeken.

v.a.€ 775.00
La Grange

Gites.nl logo Dit vakantiehuis heeft zichtbare balken en is gebouwd rond een ruime gezinskeuken en een open woonkamer, waarbij charme en moderniteit samengaan. Een grote familie eettafel is te vinden in het midden van het huisje met uitzicht op de binnenplaat

v.a.€ 1650.00
La deveze
10 pers.

Gites.nl logo Stenen huis, met verwarmd privézwembad op de hoogten van de kliffen van de Célé-vallei, gelegen in een bosrijk en schaduwrijke tuin van 1,5 ha, in een natuurlijke omgeving. zeer rustig, weg van de drukte. Op zonnige dagen kunt u genieten van

v.a.€ 955.00
La Vigne Vierge Gite de Charme

Gites.nl logo Luxe gite met twee slaapkamers en privézwembad op het rustige en ongerepte platteland van de Lot. La Vigne Vierge, genesteld in een rustige en ongerepte landelijke omgeving, is een prachtig 18e-eeuws stenen pand gelegen in de Lot-regio in Zuid

v.a.€ 425.00
Roc de Guirol

Gites.nl logo Goed gelegen vrijstaand vakantiehuis (max. 6 pers.) in het charmante dorpje Calvignac, gelegen in de prachtige Lot-vallei. De Lot-regio heeft nog steeds zijn charme en authentieke karakter behouden. De woning ligt vrij in een landelijke omgeving

v.a.€ 805.00
Gite La Noyeraie

Gites.nl logo Vakantiehuis La Noyeraie ligt op een oude wijnboerderij van 1660. De oude overblijfselen zijn nog steeds aanwezig in de kelder, waaronder een antieke wijnpers. Gîte La Noyeraie is een van de comfortabele vakantiehuizen op het terrein dat bestaa

v.a.€ 756.00
Gite La Glycine

Gites.nl logo Vakantiehuis Gîte Lavendel ligt op een oude wijnboerderij van 1660. De oude overblijfselen zijn nog steeds aanwezig in de kelder, waaronder een antieke wijnpers. Gîte Bellevue is een van de comfortabele vakantiehuizen op het terrein dat bestaat

v.a.€ 1250.00
Mas de Bouriou
10 pers.

Gites.nl logo Er is nog een plek waar echte stilte heerst en waar u kunt genieten op niveau!Op onze berg (330m) aan de Vallee du Lot (het Toscane van Frankrijk), kunt u een heerlijke vakantie doorbrengen in deze stijlvolle natuurstenen campagnewoning met feno

9.6
v.a.€ 515.00
Le Manoir - gîte Tannat

Gites.nl logo Gîte Tannat heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed en

v.a.€ 445.00
L'Étable

v.a.€ 460.00
La Loge

Gites.nl logo La Loge is een schitterend verbouwde 200-jaar oude boerderij, naar hoge maatstaven gerenoveerd en smaakvol gemeubileerd. De accommodatie is vrijstaand en biedt volledige privacy en bestaat uit 2 gedeelten: Het Grote huis en La petite maison. Er

9.8
v.a.€ 813.00
Les Noyers- Le Calottier

Gites.nl logo Vakantiehuis Les Noyers- Le Calottier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comf

8
v.a.€ 515.00
Le Manoir - gîte Duras

Gites.nl logo De gîte heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, een s

v.a.€ 525.00
Le Papillon gite a Les Leroux

Gites.nl logo Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan Le Papillon deel uitmaakt. Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapka

v.a.€ 525.00
La Libellule a Les Leroux

Gites.nl logo Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan La Libellule deel uitmaakt. Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapk

v.a.€ 660.00
Le bois de barthes 'La dame blanche'

Gites.nl logo In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Dame Blanche' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw e

7 pers.

Gites.nl logo Gelijkvloers: Zit- en eetkamer met kitchenette (met grote open haard) De keuken is voorzien van de meeste electrische apparaten (géén afwasmachine). De eetkamer heeft een uitschuifbare eettafel die plaats kan bieden aan 10 personen. Het zitg

v.a.€ 701.00
Les Noyers- Le Nogier

Gites.nl logo Vakantiehuis Les Noyers- Le Nogier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comfort

v.a.€ 605.00
Le Grand Portequeue

Gites.nl logo Ruim en zonnig vakantiehuis in natuurgebied Le Quercy dichtbij Cahors en Gourdon. Je zit hier veilig voor corona, want het huis ligt afgelegen in een gebied waar corona gelukkig heel weinig slachtoffers heeft geëist. Het huis heeft 2 slaapkamers