Vakantiehuizen van Gites.nl in Lot

(77): pagina 1

Zoek en boek je vakantiehuis in Lot. Zoek rechtstreeks in het aanbod van tientallen verschillende vakantiehuis aanbieders. Bekijk het hele aanbod & boek direct online! Het is ook mogelijk om op de kaart te zoeken.

v.a.€ 450.00
Pieds dans l'eau

v.a.€ 450.00
L'Hirondelle

v.a.€ 600.00
Le Criquet

Gites.nl logo Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes (op gelijkvloers) en een appartement (160m², op 1ste verdieping) boordevol charme en comfort. Het appartement beschikt over een privé ingang, een groot terras met barbecue. Living met zithoek e

v.a.€ 350.00
Prunier

Gites.nl logo Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes en een appartement (160m²) boordevol charme en comfort.Elke gîte beschikt over een privé ingang, tuin (voorkant van de gîte) en groot terras met barbecue aan de achterkant van de gîte, met u

v.a.€ 350.00
Noyer

Gites.nl logo Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes en een appartement (160m²) boordevol charme en comfort. Elke gîte beschikt over een privé ingang, tuin (voorkant van de gîte) en groot terras met barbecue aan de achterkant van de gîte, met uit

v.a.€ 399.00
Chalets du Soleil

Gites.nl logo Comfortabel ruim chalet / bungalow (83 m2 + een veranda) voor 6 personen, in een prachtige natuur van de Lot, Zuid-West Frankrijk (net onder de Dordogne). Gelegen op een rustig vakantieparkje. Hier komt u geheel tot rust en doet u energie op om

v.a.€ 499.00
Maison de Peyralat

Gites.nl logo Charmante gite, geheel opgetrokken in originele stijl, schitterend gelegen in een eigen valleitje midden in het Parc Natural Regional des Causses du Quercy. De gite ligt tegen een prachtig laat 17e eeuws huis aangebouwd (dit wordt niet gebruik

v.a.€ 495.00
Vigne

v.a.€ 670.00
La Croze - gite Renoir

Gites.nl logo Gite Renoir bevindt zich op de eerste verdieping. De gite heeft een zitkamer met zitbank, stoelen en tv. De eetkamer biedt plaats aan 4 personen. De gite bevat 2 slaapkamers en 1 badkamer. Gite Renoir heeft twee terrassen waarvan er een uitzic

v.a.€ 700.00
Le petit Chateau

Gites.nl logo Bent u op zoek naar rust en privacy , dan kunt u met het gezin genieten van een fijne vakantie bij ons! De luxe kamers inclusief badkamer, toilet en keuken bevinden zich op de begane grond met een terras en een hoofdingang. Wij hebben 2 tweepe

v.a.€ 1065.00
Susanne

Gites.nl logo Susanne is een recent gebouwd huis voor 6 personen (+ baby) met een privé-zwembad en een groot pool house, gelegen net buiten (2 km) het dorp Cazals in de Lot. De villa staat op een eigen terrein met zicht op het dorpje Cazals. FranceVilla verhu

v.a.€ 390.00
Le Petit Cournou

Gites.nl logo Als u dit jaar toch nog op vakantie wil gaan naar het heerlijke zuiden van Frankrijk, moet u zich realiseren, dat in september hier de zomer nog lang niet voorbij is! Het is alleen iets minder druk overal, misschien geen 40°C meer, maar nog meer

v.a.€ 660.00
Le bois de barthes 'La dame blanche'

Gites.nl logo In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Dame Blanche' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw e

v.a.€ 620.00
coulou

Gites.nl logo Vakantiehuis Coulou ligt op u te wachten op een terrein van 20 hectare ongerepte natuur. Het vakantiehuis is gevestigd in een voormalige boerderij waar vroeger wijn werd geproduceerd. Het huis is helemaal gerenoveerd, waarbij het oorspronkelijke

v.a.€ 600.00
Millésime

9.8