Frankrijk, Lot, Montet-et-Bouxal
Deze prachtige alleenstaande schuur is recent gerestaureerd en biedt veel licht, ruimte en comfort. De gîte (80m²) bevindt zich op het gelijkvloers, verder geen bewoners aanwezig. Grote woon-eetkamer met uitzicht op privézwembad. Het zwembad
Frankrijk, Lot, Carnac-Rouffiac
"Wat een perfecte rustige en idyllische plek. We hebben zo genoten van een geweldig verblijf in Le Pigeonnier. We zouden niet aarzelen om vrienden en familie aan te bevelen en hopen op een dag terug te komen voor meer R & R in dit mooi ogende hu
La Loge is een schitterend verbouwde 200-jaar oude boerderij, naar hoge maatstaven gerenoveerd en smaakvol gemeubileerd. De accommodatie is vrijstaand en biedt volledige privacy en bestaat uit 2 gedeelten: Het Grote huis en La petite maison. Er
Frankrijk, Lot, Mauroux
Frankrijk, Lot, Dégagnac
Vakantiehuis Vigne ligt op het idyllische, kleinschalige Domaine de Montsalvy, dat door haar gasten hoog gewaardeerd wordt en op Zoover maar liefst een 9,4 op 87 beoordelingen scoort. Vigne is een gezellige en comfortabele naast het zwembad gele
Frankrijk, Lot, Saint-Cernin
Charmante gite, geheel opgetrokken in originele stijl, schitterend gelegen in een eigen valleitje midden in het Parc Natural Regional des Causses du Quercy. De gite ligt tegen een prachtig laat 17e eeuws huis aangebouwd (dit wordt niet gebruik
Frankrijk, Lot, Souillac
Gîte Tannat heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed en
De gîte heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, een s
Frankrijk, Lot, Pescadoires
Frankrijk, Lot, Frayssinet-le-Gélat
Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan Le Papillon deel uitmaakt. Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapka
Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan La Libellule deel uitmaakt. Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapk
Frankrijk, Lot, Thédirac
Een heerlijk huis onder de eikenbomen. Ruime sejour met een zithoek bij de open haard. Gezellig eethoekje met stoelen die goed zitten en heel veel kastruimte. In de salon ook een comfortabele slaapbank (hoge kwaliteit) die in één beweging is i
Frankrijk, Lot, Concorès
Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte. Deze advertentie betreft het nieuwe gedeelte. Dit nieuwe gedeelte is met liefde en passie gebouwd in 2000 als onze woning voor het leven in Frankrijk. Ee
Frankrijk, Lot, Touzac
Sous l 'Acacia is een lichte gÎte, met een charmante muur 'en pierre' en geweldig uitzicht. In de huiskamer treft u een tweezits-bank en 2 fauteuils aan, een eethoek met 4 zitplaatsen en een goed ingerichte keukenhoek. De slaapkamer heeft een co
Gîte Malbec heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, e
Frankrijk, Lot, Fajoles
Nicotiana is een gezinsvriendelijk Frans vakantiehuis landelijk huis in de regio van de Dordogne en Lot, waar je ook je huisdier mee mag nemen. Je zit hier vlakbij allerlei zwemmogelijkheden waar je veilig kunt zwemmen. Bij de meren zijn restaur
Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte. Deze advertentie betreft het oude gedeelte: een 300 jaar oude boerderijwoning opgetrokken uit "en Pierre" (grote stenen uit de plaatselijke vallei) en de
Frankrijk, Lot, Flaugnac
Dit vakantiehuis is voor wijnliefhebbers! In "Millésime" beleef je oude charme, comfort en een glas wijn op je terras met een prachtig uitzicht. Deze oude wijnschuur is smaakvol gerenoveerd tot een vakantiewoning waarin eeuwenoude architectuur
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen