Vakantiehuizen van Gites.nl in Lot

(97): pagina 5
v.a.€ 450.00
Pieds dans l'eau
4 pers.

Gites.nl logo "Les pieds dans l'eau" dankt zijn naam aan de waterrijke vallei . Op 3,5 ha privé grond zijn er natuurlijke waterbronnen, een riviertje, een grot, een bos en weide grond. De pittoreske gite "les pieds dans l'eau" uit de 18de eeuw is in 2007 ger

v.a.€ 800.00
Le Lavande
2 pers.

Gites.nl logo De sfeervolle tipitent 'Le Lavande' ligt middenin het groen van Loupiac. Een pittoresk dorpje in Zuid-Frankrijk. De mooie ronde ruimte van de tipitent is voorzien van een heerlijk tweepersoonsbed, koelkast, TV en kachel. Het hoeft je dus aan ni

v.a.€ 1650.00
La deveze
10 pers.

Gites.nl logo Stenen huis, met verwarmd privézwembad op de hoogten van de kliffen van de Célé-vallei, gelegen in een bosrijk en schaduwrijke tuin van 1,5 ha, in een natuurlijke omgeving. zeer rustig, weg van de drukte. Op zonnige dagen kunt u genieten van

v.a.€ 450.00
L'Hirondelle
6 pers.

Gites.nl logo Deze prachtige alleenstaande schuur is recent gerestaureerd en biedt veel licht, ruimte en comfort. De gîte (80m²) bevindt zich op het gelijkvloers, verder geen bewoners aanwezig. Grote woon-eetkamer met uitzicht op privézwembad. Het zwembad

9.5
v.a.€ 545.00
Les Combes
4 pers.

Gites.nl logo Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte. Deze advertentie betreft het nieuwe gedeelte. Dit nieuwe gedeelte is met liefde en passie gebouwd in 2000 als onze woning voor het leven in Frankrijk. Ee

v.a.€ 955.00
La Vigne Vierge Gite de Charme
4 pers.

Gites.nl logo Luxe gite met twee slaapkamers en privézwembad op het rustige en ongerepte platteland van de Lot. La Vigne Vierge, genesteld in een rustige en ongerepte landelijke omgeving, is een prachtig 18e-eeuws stenen pand gelegen in de Lot-regio in Zuid

10
v.a.€ 935.00
Joyau Belle
4 pers.

Gites.nl logo Joyau Belle is een van de twee gîtes op ons terrein Les Breziers. Deze grootste gîte is met aandacht en passie ingericht en straalt een warme en intieme sfeer uit. Op de benedenverdieping vindt u de hal met 2 twee-persoons slaapkamers, ieder m

10
v.a.€ 980.00
Las Costes
7 pers.

Gites.nl logo Las Costes Op een geweldige plek, in het hart van de Périgord Noir, staat dit karakteristieke en romantische vakantiehuis Las Costes. Hier kunt u samen met uw geliefde en/of uw gezin van alle rust en ruimte genieten in een historische setting.

v.a.€ 550.00
Le Manoir - gîte Malbec
5 pers.

Gites.nl logo Gîte Malbec heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, e

v.a.€ 515.00
Le Manoir - gîte Duras
4 pers.

Gites.nl logo De gîte heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, een s

10
v.a.€ 600.00
Médiévale
2 pers.

Gites.nl logo Dit vakantiehuisje is voor levensgenieters! In "Médiévale" beleef je oude charme, comfort en een glas wijn op je terras met een prachtig uitzicht. Dit middeleeuws boerderijtje dateert rond 1240 en is zonder twijfel één van de oudste huizen

9.8
v.a.€ 925.00
Les Combes 10
10 pers.

Gites.nl logo Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte. Het oude gedeelte is een 300 jaar oude boerderijwoning opgetrokken uit "en Pierre" (grote stenen uit de plaatselijke vallei) en de muren zijn 60 cm dik.

v.a.€ 450.00
Les pieds dans l'eau: gite BLAGOUR
5 pers.

Gites.nl logo Een heel ruim huis met twee grote prive terrassen, bbq, hangmat en geweldig uitzicht. Een gang met keuken, apart toilet, badkamer met inloop douche. Er is 1 slaapkamer met 2 enkele bedden waar je ook een dubbelbed van kan maken en 1 slaapkamer

v.a.€ 590.00
Mariposa, Houten Chalet
2 pers.

Gites.nl logo Houten cabane "Mariposa" In het Parc régional des Causses de Quercy staat op ons terrein een vrijstaande, ruime houten cabane, omgeven door groen. De cabane is gebouwd als een bungalow en geheel ecologisch en volledig geïsoleerd. Het wordt v

7 pers.

Gites.nl logo Gelijkvloers: Zit- en eetkamer met kitchenette (met grote open haard) De keuken is voorzien van de meeste electrische apparaten (géén afwasmachine). De eetkamer heeft een uitschuifbare eettafel die plaats kan bieden aan 10 personen. Het zitg

v.a.€ 600.00
Millésime
3 pers.

Gites.nl logo Dit vakantiehuis is voor wijnliefhebbers! In "Millésime" beleef je oude charme, comfort en een glas wijn op je terras met een prachtig uitzicht. Deze oude wijnschuur is smaakvol gerenoveerd tot een vakantiewoning waarin eeuwenoude architectuur

9.8
v.a.€ 460.00
Les Prinquières Le Four à Pain
2 pers.

Gites.nl logo 'Le Four à Pain' is een traditionele broodoven die verbouwd is tot een gite. Deze staat afgelegen, aan de rand van het bos en biedt daardoor meer privacy. Deze gite is een favoriet voor natuurliefhebbers. Daar het stiller en rustiger ligt, hebt

10
v.a.€ 620.00
Les Prinquières La Pêche
4 pers.

Gites.nl logo De oude schuur is verbouwd tot 3 gites met behoud van originele typische Franse kenmerken, eiken balken, stenen muren en de gekende Franse deuren die uitkijken op het terras. Aan de voorzijde is er een terras met tafel, stoelen en parasol voor

10
Aanbieders van vakantiehuizen
Gites.nl logo

Log in of maak snel een account aan
en beheer overal jouw favoriete vakanties!

Inloggen