Vakantiehuizen van Gites.nl in Lot

(97): pagina 3
v.a.€ 340.00
Les pieds dans l'eau: studio A DEUX

Gites.nl logo Een prachtig huisje gelegen in een beschermd natuurgebied, 3,5 ha privé grond aan een natuurlijke bron. VRIJ uitzicht over de weide, het water, de ezels. Ongelofelijk mooi en rustig. 's nachts is er een sterrenhemel die je nergens meer ziet.

v.a.€ 590.00
La Pépitelle

Gites.nl logo U slaapt in het romantische interieur van een authentieke Aziatische Yurt. De Yurt is uitermate ruim opgezet, ruim 30 vierkante meter en, geïntegreerd en van buitenaf onzichtbaar, ingebouwd in een Chalet. U heeft de beschutting en veiligheid van

v.a.€ 350.00
Noyer

Gites.nl logo Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes en een appartement (160m²) boordevol charme en comfort. Elke gîte beschikt over een privé ingang, tuin (voorkant van de gîte) en groot terras met barbecue aan de achterkant van de gîte, met uit

v.a.€ 399.00
Chalets du Soleil

Gites.nl logo Comfortabel ruim chalet / bungalow (83 m2 + een veranda) voor 6 personen, in een prachtige natuur van de Lot, Zuid-West Frankrijk (net onder de Dordogne). Gelegen op een rustig vakantieparkje. Hier komt u geheel tot rust en doet u energie op om

v.a.€ 805.00
Gite La Noyeraie

Gites.nl logo Vakantiehuis La Noyeraie ligt op een oude wijnboerderij van 1660. De oude overblijfselen zijn nog steeds aanwezig in de kelder, waaronder een antieke wijnpers. Gîte La Noyeraie is een van de comfortabele vakantiehuizen op het terrein dat bestaa

v.a.€ 756.00
Gite La Glycine

Gites.nl logo Vakantiehuis Gîte Lavendel ligt op een oude wijnboerderij van 1660. De oude overblijfselen zijn nog steeds aanwezig in de kelder, waaronder een antieke wijnpers. Gîte Bellevue is een van de comfortabele vakantiehuizen op het terrein dat bestaat

v.a.€ 499.00
Maison de Peyralat

Gites.nl logo Charmante gite, geheel opgetrokken in originele stijl, schitterend gelegen in een eigen valleitje midden in het Parc Natural Regional des Causses du Quercy. De gite ligt tegen een prachtig laat 17e eeuws huis aangebouwd (dit wordt niet gebruik

v.a.€ 470.00
Les Prinquières 'Le Noyer'

Gites.nl logo De oude schuur is verbouwd tot 3 gites met behoud van originele typische Franse kenmerken, eiken balken, stenen muren en de gekende Franse deuren die uitkijken op het terras. Aan de voorzijde is er een terras met tafel, stoelen en parasol voor

v.a.€ 700.00
Le Jasmin

Gites.nl logo Het romantisch chalet 'Le Jasmin' ligt middenin het groen van Loupiac. Een pittoresk dorpje in Zuid-Frankrijk. De inrichting van de accommodatie is een mooie combinatie van landelijk en modern, waardoor het meteen gezellig is. Net als de andere

v.a.€ 650.00
La Grange

Gites.nl logo Een familievriendelijk, landelijk Frans vakantiehuis in de regio Dordogne en Lot, in de buurt van allerlei leuke meren en rivieren waar je veilig kunt zwemmen - er zijn restaurants en bars om op het terras in de zon te genieten. Dit vakantiehu

9.6
v.a.€ 1100.00
Chalet du Soleil
18 pers.

Gites.nl logo Gezamelijk te huur 3 ruime en sfeervolle vakantiehuizen / chalets, naast elkaar gelegen en ideaal voor groepen. “Van alle gemakken voorzien, dus u heeft bijna niets mee te nemen, behalve wat kleding en een goed humeur !” Omschrijving per chale

v.a.€ 525.00
Laviedoux

v.a.€ 525.00
Le Papillon gite a Les Leroux

Gites.nl logo Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan Le Papillon deel uitmaakt. Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapka

v.a.€ 325.00
Les pieds dans l'eau: ROULOTTES pour 5 pers.

Gites.nl logo Twee roulottes die met een terras verbonden zijn en een unit vormen. Beiden hebben een tweepersoons bed. 1 roulotte heeft een kinderbedje boven het grote bed in een paart slaapkamertje, een eettafel met banken en opruim gedeelte. 2de roulotte he

v.a.€ 701.00
Les Noyers- Le Nogier

Gites.nl logo Vakantiehuis Les Noyers- Le Nogier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comfort

v.a.€ 605.00
Le Grand Portequeue

Gites.nl logo Ruim en zonnig vakantiehuis in natuurgebied Le Quercy dichtbij Cahors en Gourdon. Je zit hier veilig voor corona, want het huis ligt afgelegen in een gebied waar corona gelukkig heel weinig slachtoffers heeft geëist. Het huis heeft 2 slaapkamers