Les Sapins een zeer ruime gîte (125 m2) voor 8 personen, heeft 4 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten. U heeft een groot overdekt terras met zicht op 'les sapins'. Goed ingerichte open keuken, me
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Labretonie
Deze prachtige, zeer grote typisch Franse vakantiewoning, Maussac, met privé zwembad voor 12 personen, gerenoveerd in 2005, bevindt zich in het heuvelachtige landschap van de Lot et Garonne. De woning heeft nog zijn oorspronkelijke oude dikke st
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Aubin
Vakantiehuis met zwembad Zuid-West Frankrijk LOT ET GARONNE Mooi vakantiehuis voor 4 tot 10 personen. Fantastisch gelegen in het zonnige Zuid-West Frankrijk. Gelegen aan de rand van het middeleeuws bastide dorp MONFLANQUIN, op een heuvel met
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Sernin
'Le Manoir' is zeer groot en ruim, het is niet voor niets onze klanten noemen het "The Place met de Ruimte". Er zijn 8 grote, licht, luchtig en overzichtelijk slaapkamers, allen met hun eigen badkamer en suite en allemaal met veel interessante f
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Sylvestre-sur-Lot
Deze voormalige boerderij is volledig gerestaureerd tot geweldig vakantiehuis, omgeven door 30 hectare natuur, met een grote tuin en een privé zwembad. De inrichting van Saphir is zeer verzorgd, eigentijds en voldoet aan alle moderne eisen. De