Frankrijk, Lot-et-Garonne, Penne-d'Agenais
Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 70 m² en er kunnen 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een wasmac
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Villeneuve-sur-Lot
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Savignac-de-Duras
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Fieux
Le Couvent is een gerestaureerd klooster, op een heuvel in het landelijke dorpje Fieux. Met een bewoonbare oppervlakte van 310m2 op een volledig omheind terrein van 65are, biedt dit vakantiehuis plaats aan 12 tot 14 personen. Het klooster werd v
Domaine du Merlet is een sfeervol vakantiehuis van alle comfort voorzien. De gîte, met ca. 80m2 woonoppervlakte, is geschikt voor 4 of 5 personen. Er zijn twee slaapkamers, een badkamer met inloopdouche, toilet, keuken, woonkamer (met slaapbank
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Sos
Vakantiehuis Sicard in de Lot en Garonne is een mooi huis, gelegen op 2 verdiepingen, aan een rustig straatje met uitzicht op het mooie historische centrum van Soso. Het ruime huis met 3 slaapkamers biedt een accommodatie tot 6 personen. Het hui
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Agnac
Dit vakantiehuis is gevestigd in een ruime boerderij van meer dan 300 jaar oud, die beschikt over alle moderne gemakken voor een sublieme vakantie. Het is omgeven door een parktuin en een klein stukje bos, zoals een gast die omschreef. Een prach
Dit leuke vakantiehuis bestaat uit drie afzonderlijke gites die allemaal met elkaar zijn verbonden. Het is dus heel geschikt voor een grotere familiegroep of vrienden die willen genieten van een ontspannen vakantie met elkaar. Er zijn drie keuk
Het comfortabele huis telt 4 slaapkamers en 3 badkamers en is geschikt voor 8 personen. Er kan in de kamers een extra kinderbedje worden geplaatst.Begane grond: grote woonkamer met open haard, TV (Franse en Nederlandse zenders), DVD speler, radi
Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 60 m2 en er kunnen 4 tot 5 personen slapen. De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Villeréal
Vakantiehuis La Petite Bessou (LPB) is een traditioneel stenen huisje en uitstekende accommodatie voor tot 6 gasten. Het is vrijstaand en heeft veel privacy met een eigen zwembad voor exclusief gebruik. Een zeer rustige ligging, met prachtig uit
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Feugarolles
Les Sapins een zeer ruime gîte (125 m2) voor 8 personen, heeft 4 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten. U heeft een groot overdekt terras met zicht op 'les sapins'. Goed ingerichte open keuken, me
Gîte Lencouet, oorspronkelijk een schuur en hooizolder van een oud 'maison de campagne' is gerenoveerd tot een verrassende en complete vakantiewoning voor 6 personen, met zicht op een schaduwrijke tuin. U heeft een heerlijk privé-terras met B
Le Galeau is een zeer ruime gîte (120m2) voor 6 personen, heeft 3 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten. U heeft een groot overdekt terras met zicht op bomen en beneden het beekje Le Galeau. Volledi
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen