(77): pagina 4
v.a.€ 1650.00
La deveze
10 pers.

Gites.nl logo Stenen huis, met verwarmd privézwembad op de hoogten van de kliffen van de Célé-vallei, gelegen in een bosrijk en schaduwrijke tuin van 1,5 ha, in een natuurlijke omgeving. zeer rustig, weg van de drukte. Op zonnige dagen kunt u genieten van

v.a.€ 550.00
Sous l'Acacia

Gites.nl logo Sous l 'Acacia is een lichte gÎte, met een charmante muur 'en pierre' en geweldig uitzicht. In de huiskamer treft u een tweezits-bank en 2 fauteuils aan, een eethoek met 4 zitplaatsen en een goed ingerichte keukenhoek. De slaapkamer heeft een co

8.9
v.a.€ 980.00
Las Costes
7 pers.

Gites.nl logo Las Costes Op een geweldige plek, in het hart van de Périgord Noir, staat dit karakteristieke en romantische vakantiehuis Las Costes. Hier kunt u samen met uw geliefde en/of uw gezin van alle rust en ruimte genieten in een historische setting.

v.a.€ 460.00
Le Pigeonnier

Gites.nl logo "Wat een perfecte rustige en idyllische plek. We hebben zo genoten van een geweldig verblijf in Le Pigeonnier. We zouden niet aarzelen om vrienden en familie aan te bevelen en hopen op een dag terug te komen voor meer R & R in dit mooi ogende hu

9.8
v.a.€ 399.00
Chalets du Soleil

Gites.nl logo Comfortabel ruim chalet / bungalow (83 m2 + een veranda) voor 6 personen, in een prachtige natuur van de Lot, Zuid-West Frankrijk (net onder de Dordogne). Gelegen op een rustig vakantieparkje. Hier komt u geheel tot rust en doet u energie op om

v.a.€ 535.00
Les Places

Gites.nl logo Een heerlijk huis onder de eikenbomen. Ruime sejour met een zithoek bij de open haard. Gezellig eethoekje met stoelen die goed zitten en heel veel kastruimte. In de salon ook een comfortabele slaapbank (hoge kwaliteit) die in één beweging is i

v.a.€ 795.00
le repos

Gites.nl logo Zeer luxueus ingerichte recente provençaalse villa met panoramisch uitzicht op heuveltop en op 5 minuten van schitterend dorpje met regionaal wekelijks marktje met streekproducten. De woning ligt op hoogste heuveltop van de regio en heeft een e

v.a.€ 870.00
La Rivière

Gites.nl logo La Rivière is een superleuke, gezellige vakantiewoning (4 slaapkamers), met een groot infinity zwembad. Dit leuke verbouwde en met smaak ingerichte vakantiehuis is ruimschoots geschikt voor 8 personen. Op een schitterend plekje gelegen aan de ra

v.a.€ 416.00
Chalet Mon Désir

Gites.nl logo Vakantiechalet te Mauroux - Cahors in het mooie Zuidwest-Frankrijk. Gelegen in een schitterend vakantiepark in het departement Lot ten zuiden van Frankrijk. Omringd door een prachtige omgeving rijk aan bossen dit midden in de wijnvelden van de

v.a.€ 1100.00
Chalet du Soleil
18 pers.

Gites.nl logo Gezamelijk te huur 3 ruime en sfeervolle vakantiehuizen / chalets, naast elkaar gelegen en ideaal voor groepen. “Van alle gemakken voorzien, dus u heeft bijna niets mee te nemen, behalve wat kleding en een goed humeur !” Omschrijving per chale

v.a.€ 360.00
Les Miailles

Gites.nl logo Schitterend gelegen vakantiehuis ( max. 6 pers. ) in het zuiden van Frankrijk op de grens van de departementen Dordogne en Lot (46). De woning ligt vrij in een landelijke omgeving op anderhalve kilometer van het mooie dorpje Prayssac in het stro

v.a.€ 335.00
Le Poulailler

v.a.€ 525.00
Laviedoux

v.a.€ 1065.00
Susanne

Gites.nl logo Susanne is een recent gebouwd huis voor 6 personen (+ baby) met een privé-zwembad en een groot pool house, gelegen net buiten (2 km) het dorp Cazals in de Lot. De villa staat op een eigen terrein met zicht op het dorpje Cazals. FranceVilla verhu

v.a.€ 930.00
Le Blaireau Bleu

Gites.nl logo Ons stoere 'maison en pierre' is gebouwd in 1848 en is zorgvuldig en smaakvol gerenoveerd. Het heeft een ruime, lichte keuken met apart eetgedeelte en een gezellige woonkamer. Het huis, en zeker de keuken, is van alle gemakken voorzien. Er is

8.5
v.a.€ 625.00
Les Lacades

Gites.nl logo Vakantiehuis Les Lacades met PRIVE zwembad ligt net buiten het dorpje Touzac. Het heeft een ruime woonkamer met ruime keuken. De keuken is compleet uitgerust met oa vaatwasser, magnetron en oven. De huiskamer heeft comfortable stoelen en ban

Gites.nl logo In dit vakantiehuis vind je de charme van een 18e eeuws gebouw, samen met alle moderne comfort. De gezellige woonkamer heeft een open keuken met alle voorzieningen (vaatwasser, inductiekookplaat, magnetron, koffiezetapparaat, waterkoker. Ook i