Frankrijk, Lot, Lachapelle-Auzac
"Les pieds dans l'eau" dankt zijn naam aan de waterrijke vallei . Op 3,5 ha privé grond zijn er natuurlijke waterbronnen, een riviertje, een grot, een bos en weide grond. De pittoreske gite "les pieds dans l'eau" uit de 18de eeuw is in 2007 ger
Frankrijk, Lot, Viazac
Frankrijk, Lot, Montet-et-Bouxal
Deze prachtige alleenstaande schuur is recent gerestaureerd en biedt veel licht, ruimte en comfort. De gîte (80m²) bevindt zich op het gelijkvloers, verder geen bewoners aanwezig. Grote woon-eetkamer met uitzicht op privézwembad. Het zwembad
Frankrijk, Lot, Concorès
Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte. Deze advertentie betreft het nieuwe gedeelte. Dit nieuwe gedeelte is met liefde en passie gebouwd in 2000 als onze woning voor het leven in Frankrijk. Ee
Frankrijk, Lot, Saint-Cyprien
Joyau Belle is een van de twee gîtes op ons terrein Les Breziers. Deze grootste gîte is met aandacht en passie ingericht en straalt een warme en intieme sfeer uit. Op de benedenverdieping vindt u de hal met 2 twee-persoons slaapkamers, ieder m
Frankrijk, Lot, Saint-Cernin
Charmante gite, geheel opgetrokken in originele stijl, schitterend gelegen in een eigen valleitje midden in het Parc Natural Regional des Causses du Quercy. De gite ligt tegen een prachtig laat 17e eeuws huis aangebouwd (dit wordt niet gebruik
Frankrijk, Lot, Dégagnac
Vakantiehuis Vigne ligt op het idyllische, kleinschalige Domaine de Montsalvy, dat door haar gasten hoog gewaardeerd wordt en op Zoover maar liefst een 9,4 op 87 beoordelingen scoort. Vigne is een gezellige en comfortabele naast het zwembad gele
Frankrijk, Lot, Vire-sur-Lot
Gite Renoir bevindt zich op de eerste verdieping. De gite heeft een zitkamer met zitbank, stoelen en tv. De eetkamer biedt plaats aan 4 personen. De gite bevat 2 slaapkamers en 1 badkamer. Gite Renoir heeft twee terrassen waarvan er een uitzic
La Grange ligt op het idyllische, kleinschalige Domaine de Montsalvy, dat door haar gasten hoog gewaardeerd wordt en op Zoover maar liefst een 9,4 op 87 beoordelingen scoort. La Grange ademt de sfeer van vroegere tijden en is tegelijkertijd ook
Frankrijk, Lot, Montcuq
Als u dit jaar toch nog op vakantie wil gaan naar het heerlijke zuiden van Frankrijk, moet u zich realiseren, dat in september hier de zomer nog lang niet voorbij is! Het is alleen iets minder druk overal, misschien geen 40°C meer, maar nog meer
Frankrijk, Lot, Rouffilhac
Neem contact met ons op voor beschikbaarheid en meer informatie. Rosemarie Blackburn Meeuwissen In een klein gehuchtje in Anglars Nozac, vindt u dit mooie gerenoveerde stenen huisje. Ideaal voor een klein gezin of een stel. In de buurt van R
Frankrijk, Lot, Puyjourdes
Vakantiehuis La Grange is een groot, licht huis met een woonoppervlak van 400 m2 met drie slaapkamers, gebouwd in een voormalige schuur. De slaapkamers hebben alle een eigen aangrenzende badkamer met douche en/of bad. In het huis kunnen 6 tot 8
Frankrijk, Lot, Fajoles
Nicotiana is een gezinsvriendelijk Frans vakantiehuis landelijk huis in de regio van de Dordogne en Lot, waar je ook je huisdier mee mag nemen. Je zit hier vlakbij allerlei zwemmogelijkheden waar je veilig kunt zwemmen. Bij de meren zijn restaur
Frankrijk, Lot, Grézels
Vakantiehuis Coulou ligt op u te wachten op een terrein van 20 hectare ongerepte natuur. Het vakantiehuis is gevestigd in een voormalige boerderij waar vroeger wijn werd geproduceerd. Het huis is helemaal gerenoveerd, waarbij het oorspronkelijke
Een heel ruim huis met twee grote prive terrassen, bbq, hangmat en geweldig uitzicht. Een gang met keuken, apart toilet, badkamer met inloop douche. Er is 1 slaapkamer met 2 enkele bedden waar je ook een dubbelbed van kan maken en 1 slaapkamer
Gite Matisse beschikt over een fraaie zitkamer met een eeuwenoude tegelvloer. De zitkamer is voorzien van een bank, stoelen, tv en bureau. De eetkamer bevat een originele schouw, een eettafel en een luxe keuken die voorzien is van koel/vrieskas
Gite Monet heeft een grote huiskamer met gezellige zithoek met openhaard, zitbank, stoelen en tv. De kamer bevat een luxe keuken die voorzien is van koel/vrieskast, combi magnetron en vaatwasser. De eethoek biedt ruimte aan 6 personen. De 3 sla
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen