Frankrijk, Lot, Floressas
Rustig gelegen op bijna 300 meter hoogte, in het hart van de Cahors wijngaarden en bossen (de Lot), biedt onze gîte optimale rust en privacy. Het uitzicht is adembenemend. De lokatie is op vrijstaand en beschikt over een eigen oprit en parkeerpl
Een prachtig huisje gelegen in een beschermd natuurgebied, 3,5 ha privé grond aan een natuurlijke bron. VRIJ uitzicht over de weide, het water, de ezels. Ongelofelijk mooi en rustig. 's nachts is er een sterrenhemel die je nergens meer ziet.
Frankrijk, Lot, Cajarc
Het geheel vrijstaande Quercinoise huis heeft een prachtige tuin van een halve hectare. Veel groen met diverse terrassen waar het heerlijk toeven is in zowel het voorjaar als de zomer als het najaar. Op de begane grond is een woonkamer met zit
Met z`n tweetjes genieten van het buitenleven in een houten vakantiehuis in Frankrijk 'La Cabane du Causse'. Een unieke lokatie, gelegen op de top van de hoogste heuvel (300 m) en omringd door uitgestrekte wijngaarden en bossen. Daar verscholen
Frankrijk, Lot, Rocamadour
Nieuw in Rocamadour: Le Cadre Doré In Blanat, buurtschap van Rocamadour, hebben wij onze voormalige 'grange' omgetoverd in een gezellige, modern ingerichte gîte 'Le Cadre Doré'. Van alle gemakken voorzien, gelegen op een rustige maar central
Frankrijk, Lot, Montcléra
Onze met liefde en vakmanschap geheel gerenoveerde zeer comfortabele gite, van oudsher een traditioneel gebouwde 'en pierre' schuur, is bij uitstek geschikt voor twee personen die willen genieten van rust, ruimte, privacy en natuur. De stilte is
Dit vakantiehuisje is voor levensgenieters! In "Médiévale" beleef je oude charme, comfort en een glas wijn op je terras met een prachtig uitzicht. Dit middeleeuws boerderijtje dateert rond 1240 en is zonder twijfel één van de oudste huizen