Vakantiehuizen in Lot

(97): pagina 5
v.a.€ 515.00
Le Manoir - gîte Tannat
4 pers.

Gites.nl logo Gîte Tannat heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed en

10
v.a.€ 390.00
Le Petit Cournou
4 pers.

Gites.nl logo Als u dit jaar toch nog op vakantie wil gaan naar het heerlijke zuiden van Frankrijk, moet u zich realiseren, dat in september hier de zomer nog lang niet voorbij is! Het is alleen iets minder druk overal, misschien geen 40°C meer, maar nog meer

10
v.a.€ 499.00
Maison de Peyralat
3 pers.

Gites.nl logo Charmante gite, geheel opgetrokken in originele stijl, schitterend gelegen in een eigen valleitje midden in het Parc Natural Regional des Causses du Quercy. De gite ligt tegen een prachtig laat 17e eeuws huis aangebouwd (dit wordt niet gebruik

10
v.a.€ 300.00
Les pieds dans l'eau: ROULOTTE 2/3 pers
3 pers.

Gites.nl logo Een knusse roulotte of pipowagen in Frankrijk aan de rand van een natuurlijke waterbron. Van alle gemakken voorzien. De roulotte ligt in een beschermd natuurgebied. Via een trapje kom je op een klein terras waar je heerlijk kunt zitten, binnen i

v.a.€ 600.00
Millésime
3 pers.

Gites.nl logo Dit vakantiehuis is voor wijnliefhebbers! In "Millésime" beleef je oude charme, comfort en een glas wijn op je terras met een prachtig uitzicht. Deze oude wijnschuur is smaakvol gerenoveerd tot een vakantiewoning waarin eeuwenoude architectuur

9.8
v.a.€ 800.00
Le Lavande
2 pers.

Gites.nl logo De sfeervolle tipitent 'Le Lavande' ligt middenin het groen van Loupiac. Een pittoresk dorpje in Zuid-Frankrijk. De mooie ronde ruimte van de tipitent is voorzien van een heerlijk tweepersoonsbed, koelkast, TV en kachel. Het hoeft je dus aan ni

v.a.€ 432.00
Le Manoir - gîte Manseng
2 pers.

Gites.nl logo Gîte Manseng heeft een oppervlakte van 45 m². De ruimte is handig ingedeeld, met een overzichtelijke en goed uitgeruste keuken, een eettafel met vier stoelen, een zithoek en een aparte slaaphoek. De badkamer is voorzien van een douche en een zit

v.a.€ 470.00
Les Prinquières La Châtaigne
2 pers.

Gites.nl logo De oude schuur is verbouwd tot 3 gites met behoud van originele typische Franse kenmerken, eiken balken, stenen muren en de gekende Franse deuren die uitkijken op het terras. Aan de voorzijde is er een terras met tafel, stoelen en parasol voor

10
v.a.€ 590.00
La Pépitelle
2 pers.

Gites.nl logo U slaapt in het romantische interieur van een authentieke Aziatische Yurt. De Yurt is uitermate ruim opgezet, ruim 30 vierkante meter en, geïntegreerd en van buitenaf onzichtbaar, ingebouwd in een Chalet. U heeft de beschutting en veiligheid van

v.a.€ 730.00
La Pierre Rouge Cabane
2 pers.

Gites.nl logo Met z`n tweetjes genieten van het buitenleven in een houten vakantiehuis in Frankrijk 'La Cabane du Causse'. Een unieke lokatie, gelegen op de top van de hoogste heuvel (300 m) en omringd door uitgestrekte wijngaarden en bossen. Daar verscholen

10
v.a.€ 470.00
Les Prinquières 'Le Noyer'
2 pers.

Gites.nl logo De oude schuur is verbouwd tot 3 gites met behoud van originele typische Franse kenmerken, eiken balken, stenen muren en de gekende Franse deuren die uitkijken op het terras. Aan de voorzijde is er een terras met tafel, stoelen en parasol voor

10
v.a.€ 700.00
Le Jasmin
2 pers.

Gites.nl logo Het romantisch chalet 'Le Jasmin' ligt middenin het groen van Loupiac. Een pittoresk dorpje in Zuid-Frankrijk. De inrichting van de accommodatie is een mooie combinatie van landelijk en modern, waardoor het meteen gezellig is. Net als de andere

9.5
v.a.€ 489.00
Le Prieuré Pavillon gîte
2 pers.

Gites.nl logo Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen . Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogn

v.a.€ 560.00
Gite Les Hirondelles
2 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis Gîte Grand-Mère ligt op een oude wijnboerderij van 1660. De oude overblijfselen zijn nog steeds aanwezig in de kelder, waaronder een antieke wijnpers. Gîte Grand-Mère is een van de comfortabele vakantiehuizen op het terrein dat bes

v.a.€ 600.00
Le Prieuré Atelier gîte
2 pers.

Gites.nl logo Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen . Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogn

v.a.€ 590.00
Mariposa, Houten Chalet
2 pers.

Gites.nl logo Houten cabane "Mariposa" In het Parc régional des Causses de Quercy staat op ons terrein een vrijstaande, ruime houten cabane, omgeven door groen. De cabane is gebouwd als een bungalow en geheel ecologisch en volledig geïsoleerd. Het wordt v

v.a.€ 460.00
Les Prinquières Le Four à Pain
2 pers.

Gites.nl logo 'Le Four à Pain' is een traditionele broodoven die verbouwd is tot een gite. Deze staat afgelegen, aan de rand van het bos en biedt daardoor meer privacy. Deze gite is een favoriet voor natuurliefhebbers. Daar het stiller en rustiger ligt, hebt

10
Aanbieders van vakantiehuizen
Gites.nl logo

Log in of maak snel een account aan
en beheer overal jouw favoriete vakanties!

Inloggen